ضرورت استفاده از تمام ظرفیت ها برای رفع دغدغه های درمانی ایثارگران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳
مدیرکل بنیاد مازندران گفت: در جهت رسيدگی به دغدغه ها و نيازهای درمانی ايثارگران از همه ظرفيت ها و امكانات موجود استفاده خواهيم كرد تا رضايتمندی ايثارگر را به همراه داشته باشد.
ضرورت استفاده از تمام ظرفیت ها برای رفع دغدغه های درمانی ایثارگران
 
به گزارش «ايثار»، عباسعلی رضایی مديركل بنياد مازندران در بيمارستان حضرت امام خمينی(ره) شهرستان فريدون كنار در بخش مراقبت های ويژه از مادر و همسر صبور شهيدان والامقام طوبی و خديجه (شهدای دوران انقلاب)، قربانعلی، رحيم و نوروز علی يزدان خواه عيادت و از وی دلجويی به عمل آورد.
رضايی در خصوص روند درمان اين اسوه ايثار و مقاومت بصورت حضوری با مديريت بيمارستان گفتگو كرد و از زحمات پزشكان معالج وی قدردانی به عمل آورد.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از آن با همسر فداكار شهيد گرانقدر علی رحيمی دیدار و در بيمارستان ولايت ساری نیز از جانباز سرافراز مدافع حرم دكتر سعيدی عيادت کرد.
رضايی پس از عيادت از اين سه ايثارگر عزيز طی گفتگويی با بيان اينكه ارتقای سلامت ايثارگران در اولويت بنياد است، گفت: پيگيری به موقع امور درمانی خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان و بالابردن سطح سلامت آنان از اهم امور و وظيفه ذاتی بنياد است.
وی تصريح كرد: در جهت رسيدگی به دغدغه ها و نيازهای درمانی ايثارگران از همه ظرفيت ها و امكانات موجود استفاده خواهيم كرد تا رضايتمندی ايثارگر را به همراه داشته باشد.
رضايی اظهار داشت: هركار و خدمتی كه برای خانواده های معظم شهدا و ايثارگران انجام می دهيم و هر قدمی كه در جهت گره گشايی از مشكلات اين عزيزان بر می داريم در مقابل بزرگی و عزت آنان ناچيز است.
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران با تأكيد بر اينكه تكريم از ايثارگران واجب و ضروری است اظهار داشت: امروز همه مسئولان و مردم جامعه بايد از خانواده های صبور شهدا، جانبازان و آزادگان عزيز ديدار كنند و از صبر و استقامت آنان تجليل کنند.
رضايی تصريح كرد: بايد قدردان خون شهدا باشيم و در جهت نهادينه كردن فرهنگ شهدا و اهداف والای آنان كوشا باشيم.
مديركل بنياد مازندران در پايان ياد و نام و خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مدافعين حرم و وطن را گرامی داشت و گفت: امنيت، آرامش و آسايش امروز ما مديون مجاهدت شهدا و ايثارگران است.     
انتهاي پيام/
کد مطلب: 228246