خدمت به ایثارگران نیازمند عزم همگانی است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۰
مديركل بنياد مازندران خدمت به ايثارگران را نیازمند عزم همگاني دانست و اظهار داشت: تمام تلاش ما در بنياد اين است كه به ايثارگران، خدمات مطلوب ارائه دهيم.
خدمت به ایثارگران نیازمند عزم همگانی است
 
به گزارش «ايثار»، ملاقات عمومی ايثارگران مازندرانی روز سه شنبه چهاردهم آذرماه در دفتر مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران برگزار شد.
موضوع اشتغال فرزندان شاهد و ايثارگر، تسهيلات بانكی، مسائل درمانی ايثارگران و... از جمله مواردی بود كه در ملاقات عمومی امروز به آن پرداخته شد؛ در ملاقات عمومی امروز بيش از 60 تن از ايثارگران عزيز مازندرانی از شهرهای مختلف استان حضور داشتند.
مديركل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پس از ملاقات عمومی با خانواده های شاهد و ايثارگر استان ضمن تبريك ولادت با سعادت نبی مكرم اسلام حضرت محمد(ص) و ميلاد حضرت امام جعفر صادق(ع) گفت: امروز همه ما بايد سیره اخلاقی و زندگانی پيامبر اكرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) را الگوی زندگی خود قرار دهیم.
رضايی به رسالت بنياد در خدمت رسانی به ايثارگران اشاره كرد و گفت: خدمت ما به ايثارگران بايد با خلوص نيت و با نگاه اعتقادی و حل مشكل بازماندگان معزز شهدا، جانبازان و آزادگان باشد.
مديركل بنياد مازندران خدمت به ايثارگران را نیازمند عزم همگانی دانست و اظهار داشت: تمام تلاش ما در بنياد اين است كه به ايثارگران، خدمات مطلوب ارائه دهيم.
وی تصريح كرد: همه مسئولين بايد خود را خادم خانواده های شهدا، جانبازان و آزادگان بدانند و در رفع مشكلات تلاش كنند.
رضايی با تاکید بر اينكه باید به وظيفه خود در قبال ايثارگران عمل كنيم، گفت: امروز وظيفه همه مسئولان و آحاد جامعه، زنده نگه داشتن ياد شهدا، اشاعه و توسعه فرهنگ ايثارگری و شهادت طلبی و تكريم و احترام از خانواده های عزيز شهدا و ايثارگران است.
انتهای پيام/
کد مطلب: 228294