بانوان ایثارگر مروج فرهنگ قرآنی مایه افتخار هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۸
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی گفت: بانوان ایثارگر خراسان رضوی که در قالب لشگر قرانی فرهنگ قرانی را ترویج می دهند مایه افتخار این استان هستند.
بانوان ایثارگر مروج فرهنگ قرآنی مایه افتخار هستند
 
به گزارش «ایثار» همزمان با میلاد با سعادت حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) ، حجت الاسلام حسین معصومی در مراسم جشن قدردانی از سردار سلیمانی و شهدای مدافع حرم ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره 17هزار شهید این استان گفت: بانوان ایثارگر خراسان رضوی پرچمدار فعالیت های قرآنی در این استان هستند
وی بانوان ایثارگر خراسان رضوی را مایه افتخار این استان خواند و گفت: مادران، همسران و فرزندان شهدا، همسران و فرزندان جانبازان و آزادگان که در لشگر قرانی فعالیت می کنند مایه افتخار این استان هستند که باید الگوی سایر بانوان جامعه قرار بگیرند .
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی  ضمن تبریک میلاد حضرت رسول اکرم(ص) و امام جعفر صادق (ع) بیان کرد: محفل قرآنی بهترین مکان برای مبارزه با تهاجم فرهنگی که مقام معظم رهبری از آن به عنوان شبیخون فرهنگی نام برده، است.
وی با بیان اینکه دشمن همیشه در حال برنامه ریزی برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: دشمن تا امروز با روحیه انقلابی خانواده شهدا و ایثارگران نتوانسته و نخواهد توانست ایران اسلامی را با شکست مواجه کند، اما باید جوانان به واسطه  بصیرت افزایی جامعه ایثارگری از این تهاجم فرهنگی آگاه شوند.
حجت الاسلام معصومی با سخنانی از مقام معظم رهبری که خانواده شهدا با این حکومت پیوند خونی دارند، گفت: دشمن سعی دارد روحیه انقلابی و آرمان شهدا را به واسطه بزرگ نمایی مسائل پیش پا افتاده در جامعه  از بین ببرد و شما مادران ، همسران و فرزندان شهدا باید در این مسیر همانند گذشته بیش از پیش در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت کنید و نیرنگ دشمنان قسم خورده این نظام اسلامی را خنثی کنید.
وی در پایان خاطر نشان کرد: خانواده شهدا و ایثارگران باید تهاجم فرهنگی و یا شبیحخون فرهنگی را در جامعه با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از بین ببرند و فرزندان این سرزمین را برای دفاع از مکتب اهل بیت (ع) پرورش دهند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 228329