داخلی صفحه کرمانشاه خبر
 
برآورد خسارات 3600 واحد مسکونی ایثارگران آسیب دیده از زلزله استان کرمانشاه
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۴
حجت الاسلام عسگری تسریع در برآورد خسارات ایثارگران آسیب دیده از زلزله را خواستار شد.
برآورد خسارات 3600 واحد مسکونی ایثارگران آسیب دیده از زلزله استان کرمانشاه
 
 به گزارش ایثار"واحد کرمانشاه"  به منظور پیگیری اقدامات انجام شده در جهت کمک رسانی هر چه سریعتر به ایثارگران آسیب دیده از زلزله اخیر استان کرمانشاه، نهمین نشست ستاد بحران بنیاد با حضور کارشناسان بیمه البرز و رؤسای ادارات بنیاد شهرستان های تابعه در محل سالن جلسات بنیاد کرمانشاه برگزار شد.
در این نشست که عصر پنج شنبه 14 آذر 96 و با هدف بررسی برآورد خسارات ایثارگران آسیب دیده انجام شد، حجت الاسلام عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه در سخنانی ضمن گرامی داشت هفته پر خیر و برکت وحدت، فرارسیدن میلاد مسعود نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) را میهمانان تبریک گفت.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه با اشاره به بعثت پیامبر عظیم الشأن اسلام (ص)، هدف از بعثت ایشان را نهادینه کردن اخلاق و ارزش های ناب اسلامی در جامعه دانست و اظهار داشت:  اخلاق در جامعه اسلامی از جایگاه ویژه ای برخودار است و ما به عنوان پیروان این مکتب نورانی باید این ارزش ناب را به خوبی نهادینه کنیم.
وی با تأکید بر این نکته که ما باید از وضعیت ایثارگران آسیب دیده اطلاعات کافی داشته باشیم اضافه کرد: به غیر از 11 اکیپ مددکار اجتماعی، اکیپ دیگری متشکل از 16 نفر از همکاران مرکز ارتباطات و مددکاری و دیگر همکاران  موظفند با تماس تلفنی ضمن احوالپرسی از آسیب دیدگان ایثارگر، مسائل و مشکلات آنان را به طور ویژه پیگیری و تا حصول نتیجه دنبال کنند.
در ادامه مقرب  معاون مدیرعامل بیمه البرز با اعلام این مطلب که تاکنون تعداد 3600 واحد مسکونی ایثارگران آسیب دیده برآورد خسارت شده از حضور 32 کارشناس بیمه در مناطق زلزله زده خبر داد.
وی گفت: برآورد خسارت در شهرستان ثلاث باباجانی پایان پذیرفته و  کارشناسان بیمه البرز با جدیت در نقاط دیگری از مناطق زلزله زده مشغول به فعالیت هستند.
در ادامه این نشست روسای شهرستان های تابعه استان گزارشی از عملکرد فعالیت های خود در خصوص ایثارگران آسیب دیده و برنامه هایی برای تسریع بخشیدن به کمک رسانی به این عزیزان ارائه کردند.انتهای پیام/

 
 
 
کد مطلب: 228465