داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره شهدای مدافع حرم و ۵ شهید گمنام برازجان برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۹
یادواره شهدای مدافع حرم و پنج شهید گمنام برازجان به همکاری گردان ۱۱۶ امام حسین (ع) برازجان و با حضور جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم در گلزار شهدای گمنام این شهر برگزار شد.
یادواره شهدای مدافع حرم و ۵ شهید گمنام برازجان برگزار شد
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از تسنیم؛  فرمانده تیپ پیاده امام صادق (ع) استان بوشهر در یادواره شهدای مدافع حرم و پنج شهید گمنام برازجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام اظهار داشت: شهدا جان شیرین خود را برای زنده نگه‌داشتن اسلام، اقتدار و صلابت ایران اسلامی فدا کردند تا  ملت ایران در این کشور امنیت داشته و بتوانیم باافتخار زندگی کنند.
سردار محمدتقی صفری با اشاره به نابودی گروه تروریستی داعش با ایثارگری شهدای مدافع حرم اظهار کرد: شهدای مدافع حرم، شرافتمندانه در رکاب مولای خود در برابر دشمنان تکفیری‌ای که به اسم اسلام داشتند ضربه به اسلام می‌زدند ایستادگی کرده و توانستند بااقتدار، ایمان و بصیرت خود پوزه دشمن را به خاک مالیده و برای همیشه از صحنه نظامی خارج کنند.
وی با تأکید بر برقراری امنیت پایدار با رشادت‌های شهدای والامقام تصریح کرد: اگر امروز در کشور ما امنیت وجود دارد به خاطر خون شهدای مدافع حرم است که در غریبی با دشمن مبارزه کردند و ان‌شاءالله بتوانیم راه این شهدا را با بصیرت و اطاعت‌پذیری خود ادامه دهیم.
در این مراسم از خانواده‌های دو شهید مدافع حرم استان بوشهر، شهیدان «محمد احمدی جوان» و «عیدمحمد رضایی» تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 228507