داخلی صفحه بوشهر خبر
 
یادواره شهدای دانشجو زمینه‌ساز اشاعه فرهنگ شهادت در دانشگاه‌ها است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۷
معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با گرامیداشت روز دانشجو نقش مهم این قشر در جامعه مورداشاره قرارداد و گفت: برای جلوگیری از فتنه‌های طراحی‌شده جریان شناسی و دشمن‌شناسی در اولویت برنامه‌های دانشجویان بسیجی استان بوشهر است.
یادواره شهدای دانشجو زمینه‌ساز اشاعه فرهنگ شهادت در دانشگاه‌ها است
 
به گزارش «ایثار بوشهر» به نقل از تسنیم؛ محمدرضایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با گرامیداشت 16 آذر روز دانشجو با اشاره به این‌که دانشجویان در جامعه تأثیرات مهمی در توسعه همه‌جانبه دارند اظهار داشت: تفکر استکبارستیزی و عدالت‌خواهی از گذشته تاکنون در ذات جنبش دانشجویی بوده و درواقع دانشجوی مسلمان هم اهل مبارزه با استکبار، هم عدالت‌خواه وهم فریادگر ندای بلند ملتی است که آرمانش حمایت از مستضعفین عالم و مبارزه با شیاطین طاغوتی زمان است.
وی بابیان این‌که جنبش نرم‌افزاری علمی و جهادی و نهضت روشنگری به‌عنوان مؤلفه‌ها و شاخصه‌های اساسی دانشجویان است خاطرنشان کرد: این مهم بسیار در جامعه اسلامی تأثیرگذار است چراکه دررسیدن به تمدن نوین اسلامی جنبش دانشجویی نقشی اساسی و تأثیرگذاری دارد.
معاون سیاسی سپاه استان بوشهر نقش دانشجو را درروند انقلاب اسلامی بسیار مهم و پرافتخار دانست و گفت: الحمدالله تفکر دینی و انقلابی، بیداری، بصیرت، هوشیاری، زمان‌شناسی و دشمن‌شناس در اندیشه‌های دانشجویان نقش دارد.
رضایی با گرامیداشت روز دانشجو نقش مهم این قشر در جامعه را مورداشاره قرارداد و گفت: برای جلوگیری از فتنه‌های طراحی‌شده جریان شناسی و دشمن‌شناسی در اولویت برنامه‌های دانشجویان بسیجی استان بوشهر است.
وی بیان کرد: تفکر دینی و انقلابی، هوشیاری، جریان شناسی و دشمن‌شناسی در انقلاب سبب نقش‌آفرینی این قشر جوان و پرافتخار در دفاع از اندیشه‌های انقلاب اسلامی و خنثی کردن توطئه‌ها و فتنه‌های گوناگون علیه نظام اسلامی‌شده است.
معاون سیاسی سپاه استان بوشهر با اشاره به این‌که جریان دانشجویی شهدای زیادی تقدیم انقلاب اسلامی از بدو پیدایش نهضت تاکنون کرده است تصریح کرد: در این سال‌ها با نقشی عاشورایی در قامت مدافعان حرم در مبارزه با جریان تکفیری وهابی ساخته مثلث غربی، عبری و عربی به‌خوبی و حماسه‌ساز عمل کرد و عاشورایی از عزت و افتخار آفریدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 228508