دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی سبزوار تجلیل شدند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۹
مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، مراسم تجلیل از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی شهرستان سبزوار  با حضور روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران و دانشگاه علوم پزشکی سبزوار برگزار شد.
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهدا در این مراسم اظهار داشت : ما باید قدردان رشادت های شهدا و جانبازان گرانقدر باشیم. ارج نهادن به همسران و فرزندان و خانواده های شاهد و ایثارگر از جمله وظایف مهمی است که هیچ یک از ما نباید آن را از یاد ببریم.
علی دلبری بیان کرد: ما باید با الگو گیری از راه و هدف شهدای بزرگوار انقلاب اسلامی ، به عنوان پیام رسان آنان از هیچ کوششی دریغ نورزیم تا تمام دل های پاک و زلال از  آنچه به عنوان اسلام ناب محمدی(ص)به آن اعتقاد داریم بهرمند شوند
دلبری با اشاره به وضعیت تحصیل  دانشجویان  شاهد و ایثار افزود: خوشبختانه وضعیت علمی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی سبزوار نسبت به سنوات قبل دارای رشد علمی مناسب بوده و تنها دلیل آن ارتباط موثر و مستمر میان این دانشگاه با  بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده است.
در ادامه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سبزوار  گفت: یکی از تلاش ها و اهداف ما فراهم کردن بستر مناسب برای حرکت مستمر فرزندان محترم خانواده های شاهد و ایثارگر در مسیر علم آموزی است.
مهدی محتشم تصریح کرد: امیدوارم با تخصیص بودجه مناسب بتوانیم در ارتقاء رشد علمی و دیگر دغدغه های دانشجویان شاهد و ایثارگر حرکت مناسبی انجام دهیم.
در این مراسم جلسه پرسش و پاسخ بین مسئولین و دانشجویان برگزار شد.
همچنین در پایان این مراسم با اهدای لوح یادبود از دانشجویان ممتاز شاهد و ایثارگر تجلیل به عمل آمد.
کد مطلب: 228701
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...