​مدیر کل بنیاد خراسان رضوی،
تشکل و هیئت های جامعه ایثارگری هدفمند و منسجم تر فعالیت می کنند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۰
مدیر کل بنیاد خراسان رضوی گفت: تشکل و هیئت خانواده های شهدا و ایثارگران هدفمند و منسجم تر فعالیت می کنند.
 
به گزارش ایثار واحد خراسان رضوی، حجت الاسلام حسین معصومی صبح امروز دوشنبه 20 آذرماه در دیدار با دبیر و اعضای تشکل جامعه العباس (جانبازان خراسان رضوی) ضمن گرامیداشت یادوخاطره شهدا گفت: تشکل و هیئت خانواده های شهدا و ایثارگران  هدفمند و منسجم تر در جهت ترویج فر هنگ ایثار و شهادت فعالیت می کنند.
مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران خراسان رضوی بیان کرد: آرمان ها و اهداف شهدا باید به واسطه تشکلها و هیئت های ایثارگران در سطح جامعه به صورت مویرگ در بدن در تمامی لایه های جامعه ترویج یابد. 
وی با اشاره به تشکیل اتاق فکر در بین جامعه ایثارگران، افزود: جامعه ایثارگری به دلیل نفوذ اجتماعی و ارتباط مستمری که با اعضای جامعه دارند می توانند راهکارهای مناسبی را برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، تحقق آرمان و اهداف شهدا، زنده نگهداشتن یادوخاطره شهدا بدهند. 
 حجت الاسلام معصومی بیان کرد: تشکل های ایثارگرای می تواند فرصت مناسبی برای ایجاد اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر به واسطه آشنایی بیشتر با سایر اعضای جامعه هدف و یا به واسطه داشتن ارتباطات گسترده با سایر کارآفرینان،  موسسات و شرکت های تجاری ایجاد کند.
در این جلسه دبیر تشکل جامعه العباس (جانبازان خراسان رضوی) ضمن گرامیداشت شهادت شهید محراب آیت الله دستغیب گفت: جانبازان در این تشکل تخصص ، مهارت، و تجربه های حرفه ای بسیاری دارند که نسل جوان جامعه میتواند از تخصص و مهارت این عزیزان بهره مند شوند. 
محمد نخعی در همین راستا بیان کرد: برون سپاری و چابک سازی از اهداف نظام و دولت است، که در این راستا کمبود اعتبارات و ارائه خدمات را می توان به وسیله قوانین جامعه ایثارگری با برون سپاری جبران کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 228837
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...