مدیرکل بنیاد شهیدوامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد:
حرکت در مسیر اهداف شهدا عامل پیروزی ملت ایران درتمام عرصه هاست
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷
مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تبعیت و حرکت در مسیر آرمان ها و اهداف شهدا عامل پیروزی ملت ایران در تمام عرصه ها و میادین است.
 
به گزارش خبرنگار ایثار  ازیاسوج ، سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمد عصر امروز در دیدار با پنج خانواده شاهدوایثارگر شهر یاسوج  اظهار داشت: تکریم خانواده معظم شهدا از وظایف و اولویت‌های اصلی همه مسئولین و خدمتگزاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی  زیرا تبعیت و حرکت در مسیر آرمان ها و اهداف شهدا عامل پیروزی ملت ایران در تمام عرصه ها و میادین است.
موسوی تصریح کرد: شهید نزد خداوند متعال از جایگاه والایی برخوردار است و از این رو می‌توان گفت شهدا به‌حق زنده‌اند.
وی با بیان اینکه شهدا محور وحدت و حرکت در مسیر ولایت هستند، تصریح کرد: شهدا عامل سرافرازی و سربلندی نظام جمهوری اسلامی هستند.
موسوی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) فرهنگ جهاد و شهادت را زنده کرد و در مدت هشت سال جنگ تحمیلی با همین فرهنگ، جوانان این مرز و بوم در برابر صدامی که ده‌ها دولت به آن کمک می کردند، ایستادند و از جان خود در راه اسلام گذشتند.
مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان  یادآور شد: یکی از بزرگترین نعمت‌های الهی جامعه اسلامی وجود مردان شجاع و جوانان فداکاری است که پیش از پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز، در مقابل دشمنان انقلاب سینه سپر کرده‌اند و با جان و خون خود از دستاوردهای انقلاب اسلامی محافظت کردند
وی با اشاره به اینکه شهیدان و خانواده معظم شاهد به‌عنوان سند افتخار نظام اسلامی هستند، افزود: اقتدار و عزتمندی ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی مرهون خون شهید و صبر خانواده معظم شاهد است.
موسوی در پایان بیان کرد: خانواده شهیدان افتخار جامعه هستند و جایگاه این بزرگواران باید در جامعه حفظ شود.
پایان پیام
 
کد مطلب: 228869