داخلی صفحه کردستان خبر
 
یادواره شهدای مدافع حرم درشهر توپ آغاج برگزارشد
دفاع از حرمین نشات گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۷
دفاع از حرمین نشات گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت است
 
گزارش ایثار ، محمد حسین رجبی در یادواره شهدا 5400 شهید استان کردستان و مدافعین حرم که با حضور خانواده معظم شهدا ، مسئولان و جمعی از مردم در حسینیه شهر توپ آغاج برگزار شد ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان ، اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا از اقدامات تثیر گذار فرهنگی در استان کردستان است.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به هجمه گسترده فرهنگی در سطوح مختلف ، افزود: لازمه مقابله با این هجمه ها اجرای برنامه های اثر گذار خوب فرهنگی است.
سردار رجبی با بیان این سوال که شهدا چه انتظاری از ما دارند، گفت: برگزاری یادواره شهدا و تکریم شهیدان اقدام موثر فرهنگی است که بیشتر از هر چیزی خود ما به آن نیازمند هستیم.وی با تاکید بر اینکه تبعیت از ولایت فقیه یکی از آموزه های زندگی شهدا است ، اظهار داشت: دفاع از اسلام  دفاع از ارزش های اسلامی و اهداف والای انقلاب برای انسان سازی و نجات بشریت از آرمان شهیدان است ، بیان داشت: مطالعه وصیت نامه شهدا بهترین چراغ راه برای مسئولان و مردم است.
فرمانده قرارگاه شهید شهرامفر استان کردستان اعلام کرد: اسلام و امام دو کلید واژه اصلی وصیت نامه شهدا است که باید مورد توجه اساسی قرار بگیرد.
سردار رجبی با اشاره به اینکه یکی از وصیت های شهدا دشمن شناسی است ، افزود: شهدای مدافع حرم برای دفاع از حرمین و اسلام و ارزش هاس اسلامی با دشمنان کینه توز اسلام به نام تکفیرها به موقع و خوب عمل کردند.
وی خاطر نشان کرد: احساس تکلیف در برابر خطراتی که اسلام را تهدید می کند و دفاع از حرمین نشات گرفته از فرهنگ ایثار و شهادت در انقلاب اسلامی ایران است.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تاکید کرد: شهدای مدافع حرم برای مبارزه با جریان جعلی که استکبار علیه دین مقدس اسلام طرح ریزی کرده بود از سرمایه اصلی خود یعنی جانشان گذشتند.
سردار رجبی بیان داشت: نیروهای مسلح تابع فرمان ولایت فقیه با تجهیزات خوب و دشمن شناسی به موقع از پایه های اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.
 
کد مطلب: 228891