داخلی صفحه مازندران خبر
 
دانشجويان شاهد و ايثارگر در عرصه هاي علمي جزو پيشتازان باشند
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۴
مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان در گردهمايي دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه مازندران گفت: دانشجويان شاهد و ايثارگر در عرصه هاي علمي جزو پيشتازان باشند
دانشجويان شاهد و ايثارگر در عرصه هاي علمي جزو پيشتازان باشند
 

به گزارش ايثارواحد مازندران، عباسعلي رضايي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران روز گذشته بيستم آذرماه در گردهمايي دانشجويان شاهد و ايثارگر دانشگاه مازندران كه در دانشكده علوم پايه اين دانشگاه در بابلسر برگزار گرديدطي سخناني با بيان اينكه دانشجويان شاهد و ايثارگر در عرصه هاي علمي جزو پيشتازان باشند گفت: شما عزيزان با تلاش و كوشش در عرصه علم آموزي بايد جزو نخبگان و سرآمدان باشيد .

وي افزود: همانگونه كه پدران شما براي بارور شدن دين اسلام و استحكام پايه هاي انقلاب تمام هستي خود را فدا كردند امروز شما با درس خواندن، اهداف و مسير پدران خود را دنيال كرده و زحمات آنان را قدر بدانيد و جزو بهترين ها باشيد.

مدير كل بنياد مازندران با اشاره به اينكه پدران شما براي شكل گيري و استمرار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران از خود مايه گذاشتند اظهارداشت: دانشجويان عزيز شاهد و ايثارگر با تقويت دانش علمي ،و شكوفا كردن استعدادهاي خود،براي پيشرفت و سربلندي ايران اسلامي تلاش كنند .

رضايي با اشاره به اينكه استان مازندران داراي 9 هزار و 899 دانشجوي شاهد و ايثارگر است گفت: اين تعداد از دانشجويان در 175 دانشگاه در رشته هاي مختلف و در مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري مشغول تحصيل هستند.

وي تصريح كرد:تعداد 750 تن از دانشجويان شاهد و ايثارگر در دانشگاه مازندران به تحصيل مي پردازند.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران از اساتيد و مسئولين دانشگاه خواست تا نسبت به معرفي و شناساندن دانشجويان شاهد و ايثارگر بعنوان فرزندان شهدا، جانبازان و آزادگان در محيط دانشگاهي، اهتمام ويژه اي نمايند.

در اين جلسه چند تن از دانشجويان شاهد و ايثارگر در خصوص راه اندازي دفتر ارتباط دانشجويي،برگزاري اردوي دانشجويي ،ارتباط و تعامل بهينه ميان دانشگاه با دانشجويان شاهد و ايثارگر،شهريه دانشجويي،شناسايي نخبگان و تقدير از آنان، فعال كردن كانون فرهنگي دانشجويي ....مواردي را مطرح كردند.

در ادامه مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران و معاون فرهنگي بنياد و نيز مدير كل ستاد اجرايي شاهد و ايثارگر به سئوالات و دغدغه هاي اين عزيزان پاسخ دادند.

انتهاي پيام/

کد مطلب: 229014
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...