نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد :
اجر اخروی همسران جانبازان از یادگارهای دوران دفاع مقدس کمتر نیست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همسران جانباز از نزدیک تربن افراد به جانبازان هستند که صدمه و آسیب جدی را متحمل شدند، گفت: به جرات می توان گفت که اجر اخروی همسران جانبازان که در راه نگهداری از جانبازان دوران دفاع مقدس فداکاری ها کرده اند، از یادگارهای آن دوران کمتر نیست.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی  نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد شامگاه امروز با خانواده جانبار 70 درصدعلی گرامی آزاد در شهر یاسوج دیدار کرد وی خطاب به این جانباز تاکید کرد: انقلاب وامدار شماست و هیچ کس منتی بر شما ندارد بلکه شما برهمه منت دارید.
وی تاکید کرد :وجود جانبازان و خانواده آنان برای همه مسلمانان رحمت است و مایه تداوم حرکت انقلاب هستند.
وی افزود: جانبازان تابلوی ایثارگری ملت ایران در دوران دفاع مقدس هستند و این عزیزان با گذشت چند دهه هنوز هم بر مواضع خود نسبت به ارزشهای انقلاب اسلامی ایستاده اند.
نماینده ولی فقبه در استان کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد: دشمن با مشاهده عزیزان جانباز به این نتیجه رسیده که تقابل با مردم ایران کار ساده ای نیست و اینگونه برای دشمن عظمت و فداکاری مردم پای خیمه انقلاب نشان داده می شود.
وی در تجلیل از زحمات همسران جانبازان نیز گفت: همسران جانباز از نزدیک تربن افراد به جانبازان هستند که صدمه و آسیب جدی را متحمل شدند، گفت: به جرات می توان گفت که اجر اخروی همسران جانبازان که در راه نگهداری از جانبازان دوران دفاع مقدس فداکاری ها کرده اند، از یادگارهای آن دوران کمتر نیست.
نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد:‌ اگر ثبات، اقتدار،‌عزت و آرامشی در کشور وجود دارد،‌ مرهون شیرمردی شهدا، جانبازان و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.
آیت الله ملک حسینی بیان داشت: امیدوارم شما جانبازان نتیجه زحمات و فداکاریهایتان را در جامعه ببینید.
به گزارش ایثار در این دیدار مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان ،فرمانده نیروی انتظامی استان ،معاون سیاسی وامنیتی استانداری وجمعی از مسئولین استانی ایت الله ملک حسینی را همراهی کردند.
پایان پیام
کد مطلب: 229028