داخلی صفحه اصفهان خبر
 
همرزم شهید حججی:
امنیت امروز ما مرهون شهادت حججی ها است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۹
همرزم شهید محسن حججی گفت: شهید حججی خود می دانست که شهید می شود، او با شهادتش امنیت را برای کشور به ارمغان آورد.
امنیت امروز ما مرهون شهادت حججی ها است
 
به گزارش ایثار اصفهان به نقل از صاحب نیوز، حسین فرهادی همرزم شهید حججی در گفتگو با دهاقان بیدار با اشاره به اینکه  همه دعاهای شهید حججی برآورده شده است، افزود: محسن همیشه می گفت از خدا می خواهم مرگی به من بدهد که همه حسرتش را بخورند و سرانجام محسن این شد که پس از شکنجه های بسیار توسط تکفیری های تروریست که از او خواستند به اعتقاداتش توهین کند، به شهادت رسید.
همرزم شهید گفت: محسن فقط کار را برای رضای خدا انجام می داد و هیچ گاه برای دلخوشی کسی کار نکرد،او همیشه در همه صحنه ها از جمله صحنه های فرهنگی، جهادی، عرصه خدمت و سازندگی پیش قدم بود و سعی می کرد که بتواند گرهی از مشکلات مردم باز کند.
فرهادی با بیان یک خاطره از شهید محسن حججی خاطرنشان کرد: شهید حججی ستاره هایی را در تابلو اعلانات مسجد محل کارش ساخته بود و در هر ستاره عکس یک شهید از شهدای مدافع حرم لشکر بود.
همرزم شهید اظهار کرد: محسن عکس ۱۰ شهید را از اول در ستاره ها گذاشته بود و شهید یازدهم را به جمله مقام معظم رهبری بسنده کرد که «آن روزها دروازه ای بود برای شهادت و امروز معبری تنگ پس دل را باید صاف کرد».
وی افزود: وقتی محسن اسیر شد همه دعا می کردند آزاد شود ولی زمانی که محسن را شهید کردند تصویر آخر ستاره ها را برداشتند تا عکس شهید حججی را بگذارند اما خودش عکسش را گذاشته بود زیر جمله مقام معظم رهبری، زیرا می دانست شهید یازدهم خودش است.
همرزم شهید گفت: ما باید قدردان این عزیزان باشیم، آنها با جان خودشان امنیت و عزت را برای ما به ارمغان آوردند، وظیفه ما این است که از آنها درس بگیریم و در مسیر اسلام و انقلاب ثابت قدم باشیم و شرایط را برای ظهور امام زمان(عج) فراهم کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 229061
 


 
 
حافظه بزرگ دیجیتالی انقلاب و دفاع مقدس
 

رحیم نریمانی، مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید ...