پور حاج رضایی:
پرداخت مطالبات فرهنگی بنیاد استانها برای اولین بار توسط موسسه ایثار
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۱
مدیر موسسه فرهنگی ، ورزشی و توانبخشی ایثار مرکز صبح چهارشنبه 22 آذرماه در جلسه تودیع و معارفه مدیر مجتمع ایثار سیستان و بلوچستان گفت : مطالبات فرهنگی بنیادشهیدوامورایثارگران استانها توسط موسسه ایثار برای اولین بار در کشور بصورت نقدی پرداخت میشود.
 
 به گزارش ایثار واحد سیستان و بلوچستان ، پورحاج رضایی با بیان اینکه ارائه خدمات به ایثارگران از اهداف اصلی تاسیس مجتمع های فرهنگی ، ورزشی و توانبخشی ایثار است گفت : در سرلوحه خدماتی که بنیاد از موسسه طلب میکند اول فرهنگی و مورد دوم ورزشی است که تاکید حجت الاسلام والمسلین حاج آقای شهیدی ریاست عالی بنیاد بر فعالیتهای فرهنگی میباشد.
وی افزود: یکی از اتفاقات خوب که برای اولین بار در کشور اتفاق افتاده پرداخت پول نقد به مبلغ نه میلیارد و هشتصد میلیون تومان به بنیاد جهت فعالیتهای فرهنگی شهرستانهایی که فقر فرهنگی در آنها وجود دارد خدمات داده ایم که این کار برای سال 97 هم با توجه به فعالیتهای مجتمع های ایثار استانی و درآمدزایی آنها نیز صورت می پذیرد.
 مدیر موسسه فرهنگی ، ورزشی و توانبخشی ایثار مرکز با اشاره به اینکه در ساختار جدید فعالیتهای خوبی انجام گرفته افزودند : تحقق انضباط و شفافیت مالی و مطلوب حسابهای موسسه که حدود 230 مرکز درآمدزا میباشند،با کمک و همکاری اعضای شورا در مرکز و استانها صورت گرفته است.
پورحاج رضایی با توجه به معارفه آقای میرحسینی بعنوان مدیر مجتمع ایثار استان گفتند : سیاست کلی موسسه ایثار بحث جوان گرایی و روحیه ایثارگری در مدیران است که این امر در وجود مدیر جدید مجتمع ایثار سیستان و بلوچستان میباشد.

 در ابتدای جلسه نیز مدیرکل بنیادشهیدوامورایثارگران سیستان وبلوچستان ضمن خیرمقدم به مدیر موسسه ایثار و هیئت همراه بیان داشتند: گام های خوبی برای بهبود فعالیتهای مجتمع فرهنگی ، ورزشی و توانبخشی ایثار استان انجام شده است که بتوانیم با مدیریت مدبرانه مدیران موسسه و دیگر عزیزان در مرکز به نتایج مطلوبتر برسیم.
 وی افزود : بنیاد استان سعی می کند تا ضوابط و قوانین موسسه را به خوبی انجام و صرفاً به فعالیت اقتصادی فکر نکند.
 عباس پالاش با بیان اینکه استان دارای 34 هزار خانواده شاهد وایثارگر میباشد گفت: 76درصد جمعیت ایثارگران استان در شهرستان زاهدان سکونت دارند که می طلبد این را هدایت و مدیریت کنیم و برای فعالیتهای فرهنگی این پتانسیل جمعیتی را برای خدمات رسانی به جامعه هدف توسط مجتمع ایثار زاهدان امکان پذیر نمائیم.
 
کد مطلب: 229137