بازدید استاندار و مدیرکل بنیاد استان مرکزی از مجتمع ایثار
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۲
استاندار مرکزی به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار بازدید کردند.
بازدید استاندار و مدیرکل بنیاد استان مرکزی از مجتمع ایثار
 
به گزارش «ایثار»، استاندار مرکزی از پروژه بزرگ مجتمع فرهنگی ورزشی توانبخشی ايثار مرکزی بازديد كرد و اظهار داشت: با توجه به موقعیت جغرافیایی خوب مجتمع و نياز ايثارگران به اين مجتمع فرهنگی ورزشی و توانبخشی، منابع مالی برای اتمام و به نتيجه رساندن اين مجتمع تأمين می شود.
سید علی آقازاده پس از بازديد بخش‌های مختلف مجتمع توانبخشی ايثار به پیمانکاران این پروژه گفت: نسبت به تأمين امكانات و نياز جامعه معزز ايثارگری كه سرمايه‌های نظام هستند با تمام قوت و امكانات ورود پيدا کنید و با تمام توان طرح را تا ایام الله دهه فجر به اتمام رسانید.
در ادامه مدیرکل بنیاد مرکزی اظهار داشت: مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار استان مرکزی در زمینی به مساحت 7 هزار متر مربع و با زیربنای 12 هزار مترمربع در خیابان هپکو خیابان نواب صفوی احداث شده و دارای یک فاز و در شش ساختمان با پیشرفت 91 درصدی در بخش‌های درمانی، ورزشی، فرهنگی، رفاهی و آموزشی، برای خدمات رسانی به جامعه ایثارگری و عموم مردم در حال ساخت است که با توجه به اتمام طرح نیازمند اعتبار بیشتری است.
محمدصادق دوخائی گفت: باید در اتمام پروژه ایثار در جهت ارج نهادن به مقام و جایگاه والای شهدا و خانواده های ایثارگران جدیت داشت.
وی تاکید کرد: مجتمع ایثار فضای خوبی دارد و در استان مرکزی بی‌نظیر است و می‌تواند خدمات خوبی را به ایثارگران و آحاد مردم ارایه دهد.
مدیرکل بنیاد ادامه داد: دنبال درآمدزایی نیستیم و هدف اصلی که خدمت رسانی به ایثارگران است را با جدیت دنبال و هر کاری در این راستا بتوانیم انجام می دهیم.
دوخائی یکی از مهمترین اهداف این مجتمع را افزایش رضایتمندی جامعه شاهد و ایثارگری دانست و ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری کامل از این مجتمع گام مهمی در جهت تامین نیازهای جانبازان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران استان برداشته خواهد شد.
گفتنی است این بازدید عصر روز چهارشنبه 22 آذرماه 96 با حضور استاندار و معاون هماهنگی و امور عمرانی و رییس سازمان برنامه و بودجه استانداری و مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای شورای اسلامی کلانشهر اراک و مدیرکل بنیاد و معاونین ستادی و مشاورین و پیمانکاران انجام شد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 229289