یادواره شهدا نسل جوان را بیمه می کند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱
مدیرکل بنیاد ایلام شهدا را الگوی جوانان امروز و نسل‌های آینده معرفی کرد و بیان داشت: برگزاری یادواره شهدا موجب بیمه شدن جوانان نسل حاضر و آیندگان می شود.
یادواره شهدا نسل جوان را بیمه می کند
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در جلسه شورای هماهنگی یادواره  شهدا که به منظور برگزاری یادواره شهدای استان برگزار شد، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را مهمترین اولویت این نهاد عنوان کرد و گفت: یادواره شهدای استان یکی از مهمترین کارهای ارزشمند و ابتکاری استان است که برای گرامیداشت یاد و خاطره 3 هزار شهید والامقام استان ایلام برگزار می شود.
مدیرکل بنیاد ایلام بیان کرد: مراسم یادواره شهدا اشاعه فرهنگ شهادت است که ما برای بیداری و توجه خود و رفع مشکلات خویش برگزار می‌کنیم و همه ما مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا وظیفه داریم شرایط حضور تمام مردم را در مراسم یادواره فراهم و با حضور کامل در مراسم یادواره بهره معنوی برده شود تا توشه‌ای برای خود ذخیره کنیم.
وی افزود: در امر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، یادواره های شهدا را باید از گلزارها به کوچه‌ها و خیابان‌ها بیاوریم. 
رستمیان برگزاری باشکوه این یادواره را مستلزم همکاری همه ادارات دانست و افزود: برای برگزاری باشکوه این یادواره ها برنامه های متنوعی تدارک دیده شده و نقش هر یک از دستگاه ها نیز مشخص شده است. ترویج فرهنگ شهدا باید مثل عدالت خواهی، عدم سواستفاده از بیت المال، صداقت، و استفاده از ارزش های دینی شود.
رستمیان در ادامه افزود: شهادت و گذشتن ازجان ومال یک افتخار است که نصیب هرکس نمی شود و از اینکه دشمن توان حمله نظامی به کشور را ندارد به خاطر روحیه شهادت طلبی است.
رستمیان شهدا را الگوی جوانان امروز و نسل‌های آینده معرفی کرد و بیان داشت: برگزاری یادواره شهدا موجب بیمه شدن جوانان نسل حاضر و آیندگان می شود. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 229320
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...