جانبازان در مسابقات، همچون دفاع مقدس افتخار می‌آفرینند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۱
مدیرکل بنیاد زنجان گفت: امروز نیز جانبازان در مسابقات همچون دفاع مقدس افتخار می‌آفرینند و این نشان می‌دهد بالندگی و پویایی تا چه میزان در میان این قشر ریشه دوانده است.
جانبازان در مسابقات، همچون دفاع مقدس افتخار می‌آفرینند
 
به گزارش «ایثار»، جشنواره فرهنگی، ورزشی جانبازان قطع نخاعی سراسر كشور در شهرستان رامسر 21 آذر ماه آغاز شد. در این دور از مسابقات جانبازان کشور با یکدیگر به رقابت پرداختند.
علی کاظمی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان به همراه علی بیات معاون فرهنگی و اجتماعی و سید جمال‌الدین موسوی معاون تعاون و امور اجتماعی در این دور از مسابقات حضور یافت.
کاظمی در حاشیه این حضور خود با بیان اینکه تلاش ایثارگران در همه عرصه‌ها مثال زدنی است، گفت: دوران غرورآفرین دفاع مقدس به همه ثابت کرد که مردان و زنان دلیر کشور چگونه از ارزش‌ها دفاع می‌کنند.
وی ادامه داد: امروز نیز جانبازان در مسابقات همچون دفاع مقدس افتخار می‌آفرینند و این نشان می‌دهد بالندگی و پویایی تا چه میزان در میان این قشر ریشه دوانده است.
مدیرکل بنیاد استان زنجان با اشاره به اینکه همیشه در انتظار شنیدن اخبار موفقیت جامعه ایثارگر هستیم، اظهار کرد: به لطف پروردگار افتخارات بزرگی با تلاش خانواده‌های شاهد و ایثارگر نصیب کشور عزیزمان شده است و این موفقیت‌ها ادامه دارد.
در این رقابت‌ها بيش از ۲۰۰ ورزشكار از ۲۳ استان به مدت ۵ روز در مجموعه فرهنگی، ورزشی شهيد چمران شهرستان رامسر در رشته های بسكتبال با ويلچر، تنيس روی ميز، شنا، دارت و شطرنج حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 229345
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...