آغاز پرداخت وام قرض الحسنه به ایثارگران زلزله زده کرمانشاه
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۵
با اعزام تیم های صندوق قرض الحسنه شاهد به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، پرداخت تسهیلات جهت تعمیر و بازسازی منازل ایثارگران زلزله‌زده عضو این صندوق آغاز شد.
آغاز پرداخت وام قرض الحسنه به ایثارگران زلزله زده کرمانشاه
 
به گزارش «ایثار» مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد روز شنبه 25 آذرماه با اعلام این خبر گفت: پس از سفر نماینده محترم ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان کرمانشاه و تأکید ایشان بر کمک رسانی به ایثارگران زلزله زده، 4 گروه از طرف صندوق قرض الحسنه شاهد به مناطق زلزله زده اعزام شدند.
افشین سفاهن افزود: بر اساس مصوبه هیئت مدیره صندوق، مقرر شد به هر ایثارگر مبلغ 50 میلیون ریال در قالب تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد صفر ارائه گردد که پیش بینی می شود بیش از 3 هزار نفر از ایثارگران عضو  صندوق از این تسهیلات بهره مند شوند.
مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد با اشاره به استقرار تیم های اعزامی صندوق قرض الحسنه شاهد در شهرستانهای سرپل ذهاب، قصرشیرین، ثلاث باباجانی، دالاهو و گیلانغرب، تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده نمایندگان صندوق تا سه هفته آینده در این مناطق حضور خواهند داشت و کلیه مراحل مربوط به فرآیند پرداخت وام به ایثارگران اطلاع رسانی خواهد شد.
وی ادامه داد: همه ما وظیفه داریم با جدیت، سرعت و با حفظ آرامش در جهت رسیدن مناطق زلزله زده استان کرمانشاه به شرایط مطلوب تلاش کنیم و برای تحقق این مهم در کنار مردم غیور استان خواهیم بود.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 229356