وضعیت خدمات‌رسانی به ایثارگران و خانواده شهدا ساماندهی شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۴
مدیرکل بنیاد شهرستان‌های استان تهران با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گفت: باید وضعیت خدمات‌دهی به ایثارگران، خانواده آن‌ها و خانواده شهدا ساماندهی شود.
وضعیت خدمات‌رسانی به ایثارگران و خانواده شهدا ساماندهی شود
 
به گزارش «ایثار»، نادر نصیری در ملاقات عمومی با خانواده‌های شاهد و ایثارگر که طبق روال هر هفته یکشنبه برگزار می‌شود، اظهار داشت: امنیت و آرامش کشور و اقتدار نظام اسلامی مرهون شهدا و ایثارگرانی است که دفاع از اسلام و ارزش‌های انقلاب را بر رفاه خود و خانواده ترجیح داده و تمام توان و هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند.
وی افزود: با وجود حجم توطئه‌هایی که از ابتدای انقلاب علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی، انقلاب و مردم ایران وجود داشت، خون شهدا و صبر خانواده‌های آن‌ها اصلی‌ترین عامل پایداری نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران در ادامه با بیان اینکه مردم و نظام جمهوری اسلامی خود را مدیون خون شهیدان می‌دانند، تصریح کرد: صبر و بردباری خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مردم جامعه یک درس بزرگ است که در برابر تمامی توطئه‌های دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و تا آخرین لحظه جان پای آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب بمانیم.
نصیری خاطرنشان کرد: دوران هشت سال دفاع مقدس به فرموده مقام معظم رهبری اوج افتخارات ملت ایران است، از این رو برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس، تکریم و تفقد از خانواده‌های شهدا و جانبازان و یادگاران دفاع مقدس باید سرلوحه کاری و اولویت تمام مسئولان قرار بگیرد.
وی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و اینکه به اینکه وضع موجود در این زمینه با آرمان‌ها فاصله دارد عنوان کرد: باید وضعیت خدمات‌دهی به ایثارگران، خانواده آن‌ها و خانواده شهدا ساماندهی شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران با بیان اینکه خدمات‌دهی به این افراد باید مردمی شود تأکید کرد: باید توجه مسئولان دولتی، غیردولتی و خدماتی متوجه این امر شود تا خانواده شهدا و ایثارگران از حداقل‌های وضعیت زندگی در جامعه برخوردار باشند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 229425
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...