امنیت و شکوفایی امروز کشور مرهون مجاهدت های شهدا است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۷
مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: امنیت و شکوفایی امروز کشور مرهون مجاهدت های شهدا و ایثارگران و پایمردی و صبر خانواده های معظم آنها است که کشور را در طوفان حوادث و رویدادهای مختلف بیمه کرده است.
امنیت و شکوفایی امروز کشور مرهون مجاهدت های شهدا است
 
به گزارش «ايثار»، محمد صادق دوخايی در ديدار از خانواده شهيد «سيدمهدی مير عباسی» گفت: خانواده های معظم شاهد و ایثارگر همواره به عنوان یکی از استوانه های مستحکم نظام، در پاسداری از ارزش های اسلام ناب محمدی(ص) کوشیده اند و در این مسیر از هیچ تلاشی دریغ نکرده اند.
وی ادامه داد: امنیت و شکوفایی امروز کشور مرهون مجاهدت های شهدا و ایثارگران و پایمردی و صبر خانواده های معظم آنها است که کشور را در طوفان حوادث و رویدادهای مختلف بیمه کرده است.
مديركل بنياد اضافه کرد: وظیفه همه آحاد ملت پاسداشت مقام شامخ شهدا، ایثارگران و جانبازان است و مسئولان نیز باید با سرکشی از خانواده های آنان وظیفه خود را به درستی ایفا کنند.
دوخايی تصريح كرد: امروز به لطف پروردگار و رهنمودهای مدبرانه مقام معظم رهبری و خون پاک شهدا و مجاهدت ایثارگران، جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از قدرت های مهم منطقه مطرح و گفتمان غالب این مرز و بوم دفاع از حقانیت اسلام و مسلمین است.
شهید سید مهدی میر عباسی از نیرو‌های تخریبچی گردان تخریب تیپ ۴۲ قدر سپاه بود که روز گذشته در حین خنثی سازی مین به جمع یاران شهیدش پیوست و از شهید یک دختر ۱۰ ساله با نام نرگس سادات به یادگار مانده است.
انتهای پيام/
کد مطلب: 229460
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...