عصر امروز صورت گرفت:
دیدار مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه وبویراحمدبا آیت الله میر احمد تقوی رئیس حوزه‌های علمیه کهگیلویه
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۵
سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمددر سفر به شهرستان کهگیلویه با آیت الله میر احمد تقوی رئیس حوزه‌های علمیه این شهرستان دیدار وگفتگو کرد.
 
به گزارش خبرنگار ایثار از یاسوج ،سید منصور موسوی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمدعصر امروز  با آیت الله میر احمد تقوی رئیس حوزه‌های علمیه کهگیلویه دیدار و از رهنمودهای این عالم برجسته بهره برد.مدیرکل بنیاد شهید وامورایثارگران استان کهگیلویه و بویراحمد در این دیدار با اظهار خرسندی از ملاقات با ایشان و ابراز تشکر از توصیه‌ها و رهنمودهای این عالم برجسته دینی گفت: ما هر چه داریم از راهنمایی و ارشاد زعما و عالمان دینی است لذا امیدوارم با عمل به فرامین و توصیه‌های اخلاقی حضرتعالی در مسیر حق وخدمت به جامعه ایثارگری گام برداریم.
آیت الله میر احمد تقوی ضمن ارائه توصیه‌های ارشادی، بابیان اینکه مسئولین جمهوری اسلامی باید ملجأ و پناهگاه مردم باشند اظهار داشت: مدیران و مسئولین دولتی با نگاه دلسوزانه به آحاد مردم در برقراری عدالت اجتماعی سهیم باشند.
این عالم برجسته افزود: در نظام مقدس اسلامی‌مان مسئولین با ارج نهادن به ارباب‌رجوع، همه را برابر پندارند و در برخورد و پیگیری امور برای آنان تفاوتی قائل نشوند.
وی بابیان اینکه خدا ناظر اعمال و رفتار همه ماست تصریح کرد: هراندازه در صراط و مسیر حق گام برداریم عمل ما پاک‌تر و دقت در کردارمان خالص‌تر خواهد شد.
آیت الله میر احمد تقوی رئیس حوزه‌های علمیه شهرستان کهگیلویه با تقدیر از تلاش مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی افزود: تلاش و اهتمام مدیران و خدمتگزاران کشور قابل‌تقدیر است اما سعی کنید با خدمت به مردم خشنودی حضرت ولی‌عصر (عج) را فراهم کنید.
پایان پیام
 
کد مطلب: 229644