داخلی صفحه ایلام خبر
 
جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۳۵
معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام گفت: باید بر این باور باشیم که توسعه کشور در ابعاد مختلف در گرو توسعه فرهنگ ایثار و شهادت است.
 
به گزارش ایثار "واحد ایلام"  کریم دارایی معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد استان ایلام در جلسه شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که با حضور، معروف بسطامی فرماندار ایلام، منوچهر بسطامی رئیس بنیاد شهرستان ایلام در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان ایلام برگزار شد، ضمن تأکید بر تسریع در رفع مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر، گفت: رسیدگی به امورات خانواده معظم شاهد و ایثارگر یک وظیفه عمومی و همگانی است که باید مورد توجه همه دستگاههای مربوطه قرار گیرد.
وی ادامه داد: بحث اشتغال و بکارگیری فرزندان خانواده شاهد و ایثارگر در دستگاههای دولتی و خصوصی باید در اولویت جذب مسئولان قرار گیرد تا حداقل با ارائه این خدمات بتوانیم گوشه ای از خدمات ارزنده آنها را جبران نمائیم.
معاونت فرهنگی و امور اجتماعی بنیاد  استان ایلام  در ادامه این جلسه گفت: استان ایلام در طول 8 سال دفاع مقدس، همواره بعنوان نماد ایستادگی و مقاومت در کل کشور مطرح بوده است.
وی افزود:مردم این دیار گام به گام رزمندگان اسلام در راستای حفظ ارزشها و آرمانهای انقلاب از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکرده و نخواهند کرد.
 دارایی ضمن شاخص دانستن وصایای شهدا و بهره گیری از وصایا در امور زندگی شخصی و کاری اظهار داشت: ما هر روز، روز کاری خود را  با خواندن وصیت نامه  شهدا آغاز  می کنیم  و درواقع از شهدا  استعانت می گیریم  تا مسائل زندگی و کاری را بهتر بتوانیم درک کنیم.
کریم دارایی در پایان افزود: عاقبت بخیری جمله ای است که در این دیدارها از زبان مادر شهید و پدر شهید برای جوانان ما از زبان دلشان  جاری است  و مطمئنا این دعاها از دعاگویان مهربان آسیب هایی که در زندگی است را از ما دور  می کند.
انتهای پیام/
 
 
 
کد مطلب: 230240