کسب رتبه برتر کشوری اداره مددکاری استان آذربایجان‌شرقی در فعالیت‌های سال 1395
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۱
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان‌شرقی: فعالیت‌های حوزه مددکاری و انجام مشاوره و دیدار از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر پل ارتباطی بنیاد با جامعه هدف است.
 
به گزارش ایثار آذربایجان‌شرقی، معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان‌شرقی از کسب رتبه برتر کشوری اداره مددکاری استان در ارزیابی فعالیت‌های سال 1395 این حوزه خبر داد.
اصلی زاده معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران با اعلام این خبر افزود: به حول و قوه الهی و در نتیجه تلاش‌های خالصانه کلیه همکاران شهرستان‌های تابعه و خصوصاً مددکاران عزیز اداره مددکاری استان همانند سال‌های قبل در ارائه خدمت به جامعه هدف موفق عمل نموده است.
اصلی زاده افزود: فعالیت‌های حوزه مددکاری و انجام مشاوره و دیدار از خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر پل ارتباطی بنیاد با جامعه هدف است و تأکید بر تخصصی نمودن این فعالیت‌ها جزء اهم مسئولیت‌های این استان هست.
وی با بین اینکه ضرورت استمرار دیدار از والدین محترم شهدا و گروه‌های خاص جامعه هدف در طول سال 1395 منجر به اجرای 23057 دیدار و 16087 ارتباط تلفنی با جامعه هدف و ثبت آن در سامانه سجایا شده است گفت: باعث افتخار و مباهات است که این استان بر اساس چنین عملکرد قابل ‌توجهی، توانست در اجرای طرح سپاس سال 1395 و سال‌های قبل رتبه برتر کشوری را به خود اختصاص دهد.
 اتمام پیام
کد مطلب: 230411