داخلی صفحه گلستان خبر
 
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان :
هیچگاه مظلومیت رزمندگان عملیات کربلای 4 فراموش شدنی نیست
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶
مدیر کل بنیاد گلستان در سیزدهمین جلسه شورای معاونین گفت: مردم عزیز ایران اسلامی هیچ گاه شجاعت و مظلومیت رزمندگان عملیات کربلای 4 را فراموش نمی کند.
هیچگاه مظلومیت رزمندگان عملیات کربلای 4 فراموش شدنی نیست
 
به گزارش ایثار واحد گلستان ؛ علی اصغر فاضلی اظهار کرد: دولت آمریکا به جبران قضیه مک فارلین بهمراه منافقین کوردل تمام جزئیات عملیات را در اختیار عراق قراداد که این اقدام بی شرمانه موجب به شهادت رسیدن خیل کثیری از رزمندگان در این عملیات شد .
وی  ادامه داد : مظلومیت شهدای عملیات کربلای چهار تداعی کننده غربت و مظلومیت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش در روز عاشورا است.
مدیر کل بنیاد بمناسبت فرارسیدن روز9 دی افزود: حضور و انسجام بی نظیر مردم در دفاع از آرمان های امام راحل ، تبعیت از نظام مقدس جمهوری اسلامی و بر افراشتن پرچم ولایت تحت سایه سرور وسالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است.
9 دی مظهر غیرت ایرانیان و فصل الخطاب به تمامی دشمنان نظام بود که دوشا دوش یکدیگر در حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی و فرامین رهبر ایستادگی نمودند.
فاضلی با اشاره به تصمیم نادرست و غیرقانونی رئیس جمهوری آمریکا گفت: انتقال سفارت آمریکا به قدس ، در نگاه مسلمان‌ها گستاخانه بود، به دلیل این که سرزمین قدس و بیت‌المقدس تعلق به یک ملت یا یک منطقه جغرافیایی ندارد. این سرزمین مورد احترام همه مسلمان‌های جهان است.
مدیر کل بنیاد گلستان عنوان کرد: یکی از اهداف مهم شهدای انقلاب اسلامی و مدافع حرم آزادی قدس شریف از چنگال رژیم صهیونیستی است.
وی در پایان این جلسه گفت: تکریم و خدمت رسانی مطلوب و حفظ شان و منزلت خانواده های معزز شهدا و ایثارگران از اولویت های کاری کارکنان باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 230467