داخلی صفحه فارس خبر
 
تقدیر از کارکنان برگزیده بنیاد فارس در ارزیابی های کشوری و استانی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸
46 نفر از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس که در جشنواره ها، ارزیابی های عملکرد و طرح تکریم ارباب رجوع در حوزه های کشوری و استانی، مقام کسب کرده بودند در مراسمی تقدیر شدند.
 
به گزارش «ایثار از فارس» سمینار دو روزه مسئولین بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس و روسای شهرستانهای تابعه در شیراز به کار خود پایان داد.
در پایان این مراسم از 46 نفر از کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس که در جشنواره ها، ارزیابی های عملکرد و طرح تکریم ارباب رجوع در حوزه های کشوری و استانی، موفق به کسب مقام شده اند تقدیر شد.
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس اظهار داشت:نیروی انسانی یکی از مهمترین منابع ارزشمند هر سازمان است که در پیشرفت اهداف آن دستگاه، نقش بسزایی دارد.
رجبعلی راهی در ادامه از تلاش های صادقانه کارکنان بنیاد در زمینه خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران تقدیر کرد.
رییس اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس نیز در حاشیه این مراسم گفت: بنیاد فارس در ارزیابی دستگاه های اجرایی استان در سال 95 موفق به  کسب امتیاز 1850 شد که در حوزه شاخص های عمومی حدود 50 نمره نسبت به سال قبل رشد داشته است.
نعمت زارع بیان کرد: اشراف همکاران به حوزه کاری خود و الکترونیکی شدن فعالیت ها از مهمترین عوامل دست یابی به این موفقیت محسوب می شود.
این مقام مسئول اظهار داشت: تلاش در زمینه آشنایی بیشتر کارکنان با قوانین و مقررات مربوط به ایثارگران، جهت دهی کارها به سمت الکترونیکی شدن، ترویج و گسترش بحث سلامت اداری و تکریم ارباب رجوع از مهمترین چشم اندازهای اداره ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برای سال آینده است.
 
این سمینار دو روزه به منظور ابلاغ آخرین بخشنامه ها و دستورالعمل ها، تعامل و همکاری های بیشتر، بررسی مسائل و مشکلات و ارائه راهکارها و پیشنهادات در زمینه های مختلف برگزار شد.
 
کد مطلب: 230509
 


 
 
فرهنگ ایثار و شهادت ضامن تحقق آرمان‌های انقلاب و مقوم انسجام اجتماعی
 

سیدمحمدعلی شهیدی؛ نماینده ولی فقیه، معاون رییس ...