داخلی صفحه یزد خبر
 
نماز با قصد قربت باعث معراج انسان می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۸
گروه معارف: رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان یزد گفت: نماز اگر به قصد قربت باشد باعث معراج انسان می‌شود و چنین فردی که نماز را فقط برای رضای خداوند می‌خواند، داخل دایره ایمان است.
نماز با قصد قربت باعث معراج انسان می‌شود
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، حجت الاسلام احمد نقیبی، رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان یزد ۵ دی ماه در جمع کارکنان بنیاد شهید و امورایثارگران با اشاره به جایگاه مهم نماز به عنوان فریضه دینی اظهار کرد: نماز اگر به قصد قربت باشد باعث معراج انسان می شود و چنین فردی که نماز را فقط برای رضای خداوند می خواند داخل دایره ایمان است.
رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان یزد با برشمردن خصلتهای نیکو در دین مبین اسلام تصریح کرد: ایمان به خداوند متعال بالاترین خصلت مومن است و دومین خصلت که از اهمیت بالایی برخوردار است نفع رساندن به بندگان خداست بنابراین خادمین شهدا که خدمت به برترین خلق خدا را برگزیده اند می توانند با خدمت ارزنده خود جایگاه بالایی را کسب کنند.
وی با اشاره به تاکید فراوان دین مبین اسلام به خدمت به همنوع اضافه کرد: دستگیری و خدمت به ضعفا و نیازمندان همواره مورد تاکید اسلام و اولیای الهی بوده است و اگر کسی این خدمت را سرلوحه کار خود قرار دهد خیر دنیا و آخرت را کسب خواهد کرد.
نقیبی به خادمین شهدا و ایثارگران توصیه کرد با پرداختن به نماز آن هم در اول وقت و تلاش مضاعف در خدمت به همنوعان نیازمند به ویژه خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان که حق بزرگی بر ما دارند در پی کسب رضایت خدای متعال باشند.
کد مطلب: 230553