یادوراه شهید دریاقلی سورانی"ناجی آبادان" و 41 شهید روستای یان چشمه برگزار می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۴
اسماعیل اسماعیلی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بن از برگزاری یادواره شهید دریاقلی سورانی ناجی آبادان و 41 شهید روستای یانچشمه در روز پنج شنبه 7 دی ماه 96 با سخنراني حضرت آیت الله اسلاميان نماينده مردم استان چهارمحال و بختياري در مجلس خبرگان رهبری خبر داد.
 
به گزارش "ایثار" واحد چهارمحال و بختیاری؛ اسماعیل اسماعیلی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بن از برگزاری یادواره شهید دریاقلی سورانی ناجی آبادان و 41 شهید روستای یانچشمه خبر داد.
وی گفت: همزمان با هفته بصيرت و ميثاق امت با ولايت يادواره شهيد دريا قلي سوراني ناجي آبادان و ۴۱ شهيد والامقام روستاي يان چشمه با سخنراني حضرت آیت الله اسلاميان نماينده مردم استان چهارمحال و بختياري در مجلس خبرگان رهبری در روز پنج شنبه مورخ 7 دی ماه 96 راس ساعت ۱۳ در سالن ورزشي روستای یانچشمه برگزار خواهد شد.
اسماعیلی از عموم مردم خصوصا خانواده شهداو ایثارگران شهرستان دعوت کرد تا با حضور در این مراسم باعث هرچه باشکوهتر برگزار شدن یادوراه سهیم تا بتوان فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج داد.
شایان ذکراست: "شهید دریاقلی سورانی" متولد سال 1325 روستای یانچشمه از توابع شهرستان بن استان چهارمحال و بختیاری است که با هوشمندی و ایثار و اقدام به موقع خود،نقشه دشمن بعثی در حمله و اشغال شهر آبادان در سال 1359 را با شکست مواجه کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 230557