داخلی صفحه تهران خبر
 
خانواده معظم شهدا جایگاه والایی نزد خداوند متعال دارند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۸
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در دیدار با مادر شهیدان شبستری گفت: خانواده های معظم شهیدان بهترین عزیزان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند و جایگاه والایی نزد خداوند متعال دارند.
خانواده معظم شهدا جایگاه والایی نزد خداوند متعال دارند
 
به گزارش «ایثار تهران»، حمید علی صميمي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران تهران بزرگ و محسن همداني معاون امنيتي و انتظامي استانداري تهران با حضور در منزل مادر شهیدان «سید محمد و سید حسین باقري شبستري» از این بانوی مومنه تجلیل کردند.
همداني در اين ديدار با گراميداشت ياد و خاطره شهدا گفت: امنيت امروز كشور مرهون از جان گذشتگي و ايثار رزمندگان و شهدا است.
وي خانواده شهدا را برکت نظام جمهوري اسلامي دانست و افزود: زنده ‌‌نگه‌ داشتن  نام شهدا و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل  جوان وظیفه همگانی است.


مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ نیز ضمن تجلیل صبر و ایثار خانواده های معظم شهدا اظهار داشت: خانواده شهیدان بهترین عزیزان خود را تقدیم اسلام و انقلاب کردند و جایگاه والایی نزد خداوند متعال دارند.
در این دیدار اسکندری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه 7و6 و جمعی از مسئولان حضور داشتند.گفتنی است، شهید سید محمد باقری شبستری 27 دی ماه 1365 در شلمچه به شهادت رسید. شهید سید حسین باقری شبستری نیز در منطقه عملیاتی فکه به درجه رفیع شهادت نایل آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 230559