تامل شهدا در آیات قرآن کریم رمز التزام ویژه به ولایت فقیه بود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۳
رضایی در حاشیه محفل ملی انس با قرآن کریم گفت : از ویژگی های بارز شهدای ما انس با قرآن بود
تامل شهدا در آیات قرآن کریم رمز التزام ویژه به ولایت فقیه بود
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی به مناسبت سالروز میلاد با سعادت حضرت امام حسن عسگری و تقارن با روز بصیرت  و میثاق امت با ولایت ، با حضور قاریان بین المللی محفل انس با قرآن برگزار گردید .
این مراسم با سرپرست بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان شمالی ، مسولین استانی و شهرستانی ،حضور عجوبه قرآن ، کامپیوتر قرآن و حافظ کل قرآن کریم حاج رضا عابدین زاده و گروه تواشیح ممتاز سیرت النبی و قاری بین المللی  جانباز 70درصد برگزارشد.
رضایی سرپرست بنیاد استان در حاشیه این محفل قرآنی  عنوان کرد: از ویژگی های بارز شهدای ما انس با قرآن بود . و تامل شهدا در آیات قرآن کریم رمز التزام ویژه به ولایت فقیه بود.
وی در ادامه افزود: درسی که امروز از شهدا می‌توان گرفت توجه به خواسته شهداست که اینان از تمام عشق شان نسبت به زن و فرزند گذشتند تا ولایت فقیه حفظ شود و ما باید ادامه دهنده راه ایشان باشیم.
شایان ذکر است محفل قرآنی با موضوع پیام آوران ایثارو شهادت توسط موسسه پیام آوران ایثار اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی و همکاری هیئت قمر بنی هاشم (ع) ، معاونت فرهنگی شهرداری بجنورد ،آستان قدس رضوی ،دانشکده علوم قرآنی برگزار گردید.


 
کد مطلب: 230565
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...