داخلی صفحه قم خبر
 
​همایش پیشگامان بصیرت همزمان با دهه بصیرت در قم برگزار می شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۴
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: همزمان با دهه بصیرت از 9 دی تا 19 دی ماه همایش پیشگامان بصیرت ،‌ مدافعان ولایت با حضور خانواده معظم شهدا و ایثارگران در دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار می شود.
​همایش پیشگامان بصیرت  همزمان با دهه بصیرت در قم برگزار می شود
 
به گزارش ایثار واحد استان قم،‌ سردار سید جواد هاشمی افزود: این مراسم هر ساله  پس از حادثه 9 دی  و فتنه فتنه گران با هدف بصیرت افزایی از سوی تشکل دعای سمات والدین شهدای استان قم و با مشارکت بنیاد شهید وامور ایثارگران استان برگزار می شود.
وی ادامه داد: فتنه 9دی حرکت نامیمونی بود که عزاداران سید و سالار شهیدان را محزون ساخت و با بصیرت ملت این فتنه نیز همانند بسیاری از فتنه های دشمنان و مزدوران ناکام شدند.
وی اضافه کرد:  19دی 56 مردم قم در قیامی عظیم  آغازگر حرکتهای انقلاب اسلامی شدند و با بصیرت مثال زدنی در دوران اختناق رژیم طاغوت بعد از قیام 15 خرداد قیام بزرگ و اثر گذار دیگری را رقم زدند.
وی تصریح کرد: خانواده معظم شهدا در طول دوران انقلاب اسلامی،‌ دفاع مقدس و پایداری در مسیر شهدا ثابت کرده اند که پیشگامان بصیرت و الگوهای عملی ایثارگری و دفاع از ارزشهایی هستند که شهدا برایش خون خویش را تقدیم کردند.
وی اضافه کرد: این همایش ساعت 15 در دفتر مقام معظم رهبری در قم برگزار می شود.
اتمام پیام/
کد مطلب: 230596