وصیت شهدا : پیروی از ولایت و رهبری
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۷
سردار کریمی فرمانده گردان کمیل در دوران هشت سال دفاع مقدس و مسئول حسینییه امام خمینی (ره )تهران: در همه عرصه ها باید همگام ولی فقیه زمان خود حرکت کنیم تا مبادا آسیبی متوجه خود و اعتقادات معنوی ما شود.
وصیت شهدا : پیروی از ولایت و رهبری
 
به گزارش ایثار واحد خراسان شمالی همزمان با ایام نهم دی ماه سالروز تجدید بیعت امت شهید پرور ایران اسلامی با ولی فقیه زمان، رهبرانقلاب یادواره نوزده شهیدگرانقدر شهر ایور با حضور میهمان ویژه این مراسم سردار کریمی فرمانده گردان کمیل در دوران هشت سال دفاع مقدس و مسئول حسینییه امام خمینی (ره )تهران ،خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران ، مسولین استانی و شهرستانی ، مدعوین و میهمانان استانهای هم جوار خراسان شمالی بعد از نماز مغرب و عشا در محل مسجد صاحب الزمان (عج) این شهر برگزار گردید .
سردار کریمی سخنرام محوری مراسم ابراز داشت  دفاع مقدس ما سرشار از عشق و معنویت و ارادت به اهل بیت( ع ) بود .
وی گفت ما در همه عرصه ها باید همگام ولی فقیه زمان خود حرکت کنیم تا مبادا آسیبی متوجه خود و اعتقادات معنوی ما شود این ایام یعنی ایام نهم دیماه با ولایتمداری و دینداری مردم ما عجین هست چرا که شما مردم در سال 1388 نشان دادید که همیشه در کنار و همسو با ولی فقیه خود و در همه عرصه ها همگام او هستید.
 شهدای عزیز و گرانقدر ما هم چنین انتظاری را از ما دارند،چراکه اکثر شهدا در وصیت نامه های خود ما را به پیروی از ولایت و رهبری سفارش کردند .
درحاشیه برگزاری این یادواره نوروزی رئیس بنیاد شهید شهرستان خاطر نشان کردند برگزاری این یادواره ها باعث میشود ما درحالی که مشغول زندگی روزمره خود هستیم یاد و خاطره این عزیزان را از یاد نبرده و همیشه بخاطر داشته باشیم که این امنیت و آسایش امروزه ما همه نتیجه فداکاریها و رشادتهای این عزیزان میباشد.
کد مطلب: 230758
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...