داخلی صفحه گلستان خبر
 
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان:
نهم دی روز ایستادگی ملت در مقابل توطئه های فتنه گران داخلی و خارجی است
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان گفت:نهم دی روز بصیرت ، روز میثاق با ولایت و روز ایستادگی ملت در مقابل توطئه های دشمنان و فتنه گران داخلی و فتنه گران خارجی است .
نهم دی روز ایستادگی ملت در مقابل توطئه های فتنه گران داخلی و خارجی است
 
به گزارش ایثار واحدگلستان ؛ علی اصغر فاضلی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهارکرد: نهم دی روز بصیرت ، روز میثاق با ولایت و روز ایستادگی ملت در مقابل توطئه های دشمنان و فتنه گران داخلی و فتنه گران خارجی است.
وی ادامه داد: در نهم دی مردم همیشه در صحنه و مردم شهید پرور به ویژه خانواده های معظم شهداء و ایثارگران یک بار دیگر دست بیعت با مقام معظم رهبری دادند و با شعارهای کوبنده علیه عوامل فتنه مخصوصا استکبار جهانی آمریکا و اسرائیل جنایتکار پاسخ کوبنده دادند.
مدیرکل بنیاد شهید و امورایثارگران استان گلستان تصریح کرد: مردم تیزبین فهمیدند که مرکز فتنه کجاست ، فتنه گران باشعار های ضد ولایی می خواستند انتخابات باطل شود ولی مقام معظم رهبری با نگاه مدبرانه و سخنرانی های آتشین به موقع مثل همیشه توطئه های دشمنان را در نطفه خفه کردند.
وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری روز نهم دی را روز هوشیاری مردم ، روز بصیرت و روز فهم و شعور سیاسی مردم نامید ، افزود : روز نهم دی را میتوان روز مرگ استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار دانست و در این روز برای همیشه دشمن فهمید که نباید در مقابل ملت شهید پرور ایران بایستدو امنیت امروز حاصل خون شهیدان است.
 
فاضلی در ادامه خاطرنشان کرد: ملتی که هزاران شهید ، جانباز و اسیر تقدیم انقلاب کرده ، ملتی که ثابت کرد با روحیه ایثارگران در مقابل تمامی حرکتهای پلید دشمن می ایستد و دشمنان داخلی و خارجی باید بدانند که این ملت از هیچ چیز خود حتی جان و مال خود نسبت به استقلال ایران عزیز دریغ نکرده و نخواهد کرد.
وی با تاکید بر اینکه ملت شریف ایران ثابت کردند هر زمان ولایت اعلام کند با تمام وجود به میدان خواهند آمد ، گفت: روز نهم دی مردم شهید پرور ایران نشان دادند هرجا و از هرکسی بوی فتنه گری و بوی تفرقه بیرون بیاید مردم به میدان می آیند ، این انقلاب مفت و آسان بدست نیامد که آسان از دست برود این آسایش و این امنیت حاصل خونهای ریخته شده هزاران شهید ، جانباز و آزاده می باشد .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: من از همه خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و آزادگان تقاضا دارم در راهپیمایی و تجمع های روز نهم دی شرکت کرده و با حضور خود مشت محکمی بر دهان آنهایی که در مقابل اسلام و مقام معظم رهبری ایستادند و زده شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 230775