داخلی صفحه اردبیل خبر
 
نهم دی ماه با گلباران مزار شهدا در شهرهای مختلف اردبیل گرامی داشته شد
تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱
به مناسبت نهم دی ماه روز بصیرت گلزار مطهر شهدا در شهرهای مختلف اردبیل عطر افشانی و گلباران شد.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، همزمان با گرامی داشت روز بصیرت و میثاق امت با ولایت 7 دی ماه 96 در بیله سوار با حضور کارکنان اداره بنیاد و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، پرسنل و فرمانده سپاه ناحیه بیله سوار، نیروی انتظامی و هنگ مرزی و رییس اداره تبلیغات اسلامی مزار مطهر شهیدان این شهرستان عطر افشانی  شد و حاضران یاد و خاطره شهدا را زنده  نمودند.
در شهرستان نیر هم  فرماندار، فرمانده سپاه، فرمانده نیروی انتظامی، رئیس و کارکنان بنیاد و رؤسا و کارکنان سایر ادارات در گلزار شهدای والامقام نیر حضور یافتند و ضمن گلباران گلزار مطهر شهدا و قرائت فاتحه به روح پاک آنان، با آرمانهای والای این عاشقان واقعی ولایت و امام (ره) تجدید میثاق کردند.
عطر افشانی و گلباران گلزار مطهر شهدای خلخال نیز  با حضور خالقی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،بابایی فرماندار خلخال، عبداله فرجی  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سرهنگ عطایی فرمانده سپاه به همراه سایر مسئولان ادارات و سازمان‌های این شهرستان خلخال و  خانواده های گرانقدر شهدا و جانبازان برگزار شد.
خالقی نماینده مردم خلخال در مجلس شورای اسلامی  در این مراسم اظهار کرد: آنچه که آسایش و امنیت  را به کشورمان ایران  هدیه داده به برکت  رشادت‌های فراموش ناشدنی شهدا و جانبازان  غیرتمند و بااخلاص در دوران جنگ تحمیلی  است و تاریخ رشادتهای جوانان ایران را هیچ زمان از یاد نخواهد برد.
مشابه این مراسم در شهرستان  های گرمی، نمین و پارس آباد نیز بزگرا شد و اقشار مختلف در کنار مسئولان عالی و روسای ستگاههاي اجرایی به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کردند.
انتهای پیام./
 
 
کد مطلب: 230870
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...