داخلی صفحه یزد خبر
 
استاندار یزد:
خانواده شهدا، بهترین حافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰
استاندار یزد گفت: خانواده شهدا بهترین حافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند زیرا در این راه بهترین سرمایه خود را تقدیم آرمان‌های والای اسلام و انقلاب اسلامی کرده‌اند.
خانواده شهدا، بهترین حافظان و پاسداران انقلاب اسلامی هستند
 
به گزارش ايسنا – منطقه یزد، «محمود زماني قمي» در جمع هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان با اشاره به جریانات معاند و مخالف نظام مقدس جمهوری اسلامی، تصریح کرد: ماهیت انقلاب به گونه‌ای است که هم عناصری در داخل و هم عناصری در خارج از مرزهای کشور در صدد ضربه زدن به آن هستند و نمی‌خواهند این نظام مردمی مبتنی بر تعالیم انسان‌ساز اسلام، ادامه حیات یابد.وي ادامه داد: خانواده شهدا و ایثارگران که عزیزیانی را در راه حفظ و حراست از کیان جمهوری اسلامی تقدیم کرده‌اند، همواره باید هوشیار باشند و اجازه ندهند كه استکبار جهانی به اهداف شومش جامعه عمل بپوشاند .
زماني قمي تاکید کرد: خدمت به خاندان مکرم شهدا، جانبازان و آزادگان افتخاری بزرگی است که همه باید قدر آن را بدانند و مدیران استان موظف هستند از فرزندان شاهد و برنامه‌های انجمن یادگاران شاهد حمایت کنند .
استاندار با حمایت از تشکل‌های ایثارگری، تصریح کرد: فکر تشکیل چنین تشکلی بسیار ارزشمند است و این که مشکلات فرزندان شهدا توسط نمایندگانشان در انجمن که زبان گویای آنها هستند، پیگیری شود .
عالی‌ترین مقام اجرایی استان اظهار کرد: همواره در فکر مسیری مطمئن برای ارتباط با خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران بوده‌ام و قطعاً از طریق تشکل‌هایی همچون انجمن یادگاران شاهد، زودتر به این مقصود نائل خواهم شد و آمادگی صد در صد خود را برای همکاری و خدمت به فرزندان شاهد را اعلام می‌کنم .
استاندار در پایان سخنان خود به فرزندان شهدا توصیه کرد كه اجازه ندهند انقلاب اسلامی به بیراهه رود و آسیبی به کشور و انقلاب اسلامی وارد شود .
«محمدعلی طالبی» معاون سیاسی امنیتی استاندار یزد نيز در دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان با اشاره به سابقه تشکیل این انجمن در استان، گفت: استان یزد بحمدالله در خیلی از امور پیشگام بوده است و فرزندان شاهد از این قاعده مستثنی نیستند به طوري كه در سال 1385 بنا به ضرورتی که احساس شد تشکلی را با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رسیدگی به مسائل و مشکلات فرزندان شاهد را بنیان گذاشتند که به تبع آن استان‌های دیگر کشور نیز با الگو گرفتن از فرزندان شاهد یزد، تشکلهای مشابهی را بنیانگذاری کردند .
وي تصریح کرد: یکی از مهم‌ترین علل موفقیت در هر کاری وحدت و همدلی تمام اعضا است بنابراین مورد انتظار است که فرزندان شاهد استان با مشارکت حداکثری خود در برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی موفقیت انجمن یادگاران شاهد را تضمین کنند .
معاون استاندار با انتقاد از برخی مدیران که فعالیت های این چنینی را معارض و مخالف با مدیریت خود می‌دانند، اظهار کرد: در گذشته برخی مدیران از جمله برخی مدیران بنیاد با مقاومت در برابر برنامه‌های یادگاران شاهد، تلاش می‌کردند این تشکل نتواند شکل درستی به خود بگیرد .
یادگار شهید طالبی در پایان نيز ابراز امیدواری کرد كه با همت هیئت مدیره جدید، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش فرزندان شهدای استان در ابعاد مختلف باشیم.
 
کد مطلب: 230925