داخلی صفحه قم خبر
 
​همزمان با دهه بصیرت
همایش روحانیت،‌ایثار ،‌جهاد و شهادت در قم برگزار می شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۴
مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان قم گفت: همزمان با دهه بصیرت و در جریان برگزاری کنگره شهدای روحانیت، همایش "روحانیت، ‌ایثار، ‌جهاد و شهادت" از سوی بنیاد شهید وامور ایثارگران استان برگزار می شود.
همایش روحانیت،‌ایثار ،‌جهاد و شهادت در قم برگزار می شود
 
به گزارش ایثار واحد استان قم،‌ سردار سید جواد هاشمی افزود: کنگره شهدای روحانیت برای نخستین بار در استان قم در حال برگزاری است و از 11 برنامه پیش بینی شده سه برنامه مربوط به بنیاد شهید وامور ایثارگران استان  می باشد.
وی ادامه داد: اجرای برنامه میثاق با شهدا  با عنوان همایش روحانیت،‌ ایثار ،‌ جهاد و شهادت روز پنج شنبه 14 دی همزمان با نماز مغرب  در مجتمع امام خمینی (ره) ، ‌مراسم گلباران و عطر افشانی مزار مطهر شهدای روحانی در گلزار علی بن جعفر (ع) روز پنج شنبه 14 دی ساعت 16، ‌برگزاری دعای سمات خانواده معظم شهدا با عنوان بصیرت،‌ شهادت و انتظار روز جمعه 15 دی ساعت 15 در دفتر مقام معظم رهبری از برنامه های ایام دهه بصیرت است .
وی اضافه کرد: مراسم میثاق با شهدا با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز کشور در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار می شود.
وی ادامه داد: فتنه 9دی حرکت نامیمونی بود که عزاداران سید و سالار شهیدان را محزون ساخت و با بصیرت ملت در این فتنه نیز همانند بسیاری از فتنه ها دشمنان ناکام شدند. این بصیرت و بیداری ملت است که چهار دهه همه فتنه ها و توطئه های دشمنان را نقش بر آب ساخته و همچنان دشمنان و منافقان و مزدوران را به شکست وادار می کند. 
اتمام پیام/
کد مطلب: 230927