داخلی صفحه یزد خبر
 
استاندار یزد:
مدیون خانواده شهدا هستیم/ لزوم حمایت همه مدیران از انجمن شاهد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۱
استاندار یزد در دیدار با اعضای هیئت‌مدیره انجمن یادگاران شاهد استان گفت: از شکل‌گیری این انجمن بسیار خرسندم و در این زمینه هر اقدامی که در توان داشته باشم برای حمایت و ارتباط بیشتر به کارخواهم گرفت چراکه معتقدم به خانواده شهدا مدیونیم و باید ادای دین کنیم.
مدیون خانواده شهدا هستیم/ لزوم حمایت همه مدیران از انجمن شاهد
 
به گزارش روابط عمومی استانداری یزد؛ شامگاه 8 دی‌ماه 96، استاندار یزد و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با هیئت‌مدیره انجمن یادگاران شاهد استان دیدار و گفتگو کرد.
«محمود زمانی قمی» در این دیدار با تقدیر از شکل‌گیری انجمن یادگاران شاهد اظهار داشت: با تمام توان از این انجمن حمایت خواهیم کرد و برای تأمین دفتر کار و مکانی برای این تشکل پیگیری خواهیم کرد.
وی بابیان اینکه همه مسئولان و مدیران موظف به حمایت از انجمن شاهد هستند؛ ادامه داد: برخی موضوعات مرتبط با جامعه شاهد و ایثارگر می‌تواند از طریق این انجمن پیگیری و حل‌وفصل شود.
استاندار یزد بابیان اینکه دستگاه‌های دولتی موظف به تقویت این انجمن هستند؛ افزود: در فصل سالروز انقلاب کشور هستیم و ماهیت این انقلاب به‌گونه‌ای است که هم عناصری در داخل و هم عناصر بیگانه در خارج از کشور نمی‌خواهند این مسیر ادامه داشته باشد.
وی ادامه داد: ممکن است برخی فکر کنند در شرایط مالی دولت در حال حاضر می‌توانند به‌نظام ارزش‌های انقلاب ضربه وارد کنند، اما نمی‌دانند که حامیان جمهوری اسلامی همان‌هایی هستند برای این انقلاب خون پدران خود و فرزندانشان را داده‌اند و به‌شدت مراقب دستاوردهای انقلاب هستند.
زمانی قمی بابیان اینکه خانواده شهدا بیشتر از دیگران برای کشور دل می‌سوزانند گفت: باید نسبت به جامعه و دسیسه‌های بیگانگان حساس باشید و اجازه اقداماتی که نظام را زیر سؤال می‌برد، ندهید.
وی بابیان اینکه همواره به دنبال مسیری برای ارتباط مداوم با خانواده شهدا و فرزندانشان بودم؛ تصریح کرد: از شکل‌گیری این انجمن بسیار خرسندم و در این زمینه هر اقدامی که در توان داشته باشم برای حمایت و ارتباط بیشتر به کارخواهم گرفت چراکه معتقدم به خانواده شهدا مدیونم و باید ادای دین کنم.
کد مطلب: 230939