داخلی صفحه اردبیل خبر
 
رئیس جدید اداره بنیاد شهرستان گرمی معرفی شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸
در جلسه کارکنان اداره بنیاد شهرستان بیله سوار مسعود طوماری رئیس جدید اداره بنیاد گرمی معرفی شد.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"،  جلسه کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران بیله سوار روز دهم دی ماه 96 با حضور جواد انزابی معاون توسعه مدیریت و  منابع انسانی اداره کل بنیاد استان اردبیل برگزار شد.
در این جلسه جواد انزابی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی با قدردانی از زحمات کارکنان شهرستان بیله سوار در خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران اظهار کرد: جای خوش بختی است در خدمت ولی نعمتان جامعه هستیم و این خدمت بی منت به خانواده شهدا و ایثارگران در محضر شهدا که طبق آیه صریح قرآن، زنده و شاهد و ناظر ما هستند صورت می گیرد بی جواب نخواهد ماند پس لازم است کارکنان خدوم و زحمتکش بنیاد تمام تلاش خود را در تحقق اهداف سازمان و جلب رضایت خانواده های شهدا و ایثارگران انجام دهند.
وی با بیان اینکه شهدا صحنه گردان مجموعه بنیاد شهید هستند، بیان کرد: بنیاد تحت تاثیر هیچ گونه عوامل بیرونی نخواهند بود و کارکنانش همیشه با رعایت شاخص های مهم از جمله پاکدستی، پاک چشمی، خدمت بی منت به خانواده شهدا، رعایت آیین نامه و خط مشی ها و رعایت قوانین در کارشان موفق می شوند.
وی در ادامه رئیس اداره بنیاد شهرستان بیله سوار و اقدامات وی را موفق ارزیابی کرد و افزود: وی با خلاقیت و استفاده از نبوغ و استعداد خود در نظام مدیریتی بنیاد خدمات در خورشان را به خانواده های شهدا و ایثارگران ارائه کرده و در خط و مشی بنیاد حرکت می کنند.
 در پایان این جلسه مسعود طوماری رئیس اداره بنیاد شهرستان بیله سوار را با حفظ سمت به سرپرستی اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران گرمی منصوب و توحید اسدی کارشناس فرهنگی پژوهشی این اداره تا زمان مشخص شدن رییس جدید به عنوان جانشین آقای طوماری معرفی شد.
مسعود طوماری رئیس جدید اداره بنیاد گرمی نیز با ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد بیله سوار در سال 96 خواستار مساعدت برای تامین اعتبار لازم جهت ارائه خدمات بهتر به خانواده های شهدا و ایثارگران شد.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 231012
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...