داخلی صفحه اردبیل خبر
 
کارشناس فرهنگی و سیاسی سپاه اردبیل
نهم دیماه را با عنوان انقلاب دوم کشور باید حفظ کرد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱
کارشناس فرهنگی و سیاسی سپاه اردبیل گفت: نهم دیماه انقلاب دوم کشوراست و باید تا پای جان این انقلاب و نظام مقدس اسلامی را حفظ کرد.
 
به گزارش ایثار واحد استان " اردبیل"، همایش سفیران بصیرت بیله سوار به مناسبت 9 دیماه با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، مردم شهید پرور و همیشه در صحنه و مسئولان و  کارکنان ادارات این شهرستان در مسجد جمعه شهر برگزار شد.
در این مراسم سرهنگ اصغری، هادی سیاسی سپاه و کارشناس مسایل فرهنگی و سیاسی استان اردبیل با تشریح آیاتی از قرآن کریم در خصوص فتنه و نفاق، ماجرای فتنه 88 را از ابتدا تا انتهای آن تبیین کرد.
وی  اظهار کرد: فتنه گران و سران فتنه اخوت و برادری را شقه کردند و هشت ماه کشور را مختل و می خواستند دوباره دیکتاتوری را بر کشور حاکم کنند.
سرهنگ اصغری با اشاره به حوادث رخ داده مختلف در طول ۴۰سال گذشته نهم دی ماه را انقلاب دوم در ایران عنوان کرد و افزود: این رخداد در تاریخ ثبت شده و جرم سران فتنه هیچگاه فراموش نخواهد شد و ما باید تا خون در بدن داریم از انقلابمان دفاع و حفظش کنیم.
در پایان این مراسم خانواده های شهدا و ایثارگران و مردم شهید پرور طبق هماهنگی صورت گرفته در راهپیمایی شرکت و با شعارهای انقلابی خود با بصیرت و آگاهی ضمن تجدید میثاق با ولایت و رهبری، فتنه شوم آمریکایی و صهیونیستی سال 88 را محکوم کردند.
مشابه این مراسم با حضور گسترده خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و اقشار مختلف مردم و مسئولان در مسجد جامع شهرستان گرمی برگــزار شد. در این مراسم قاسمیان کارشناس مسایــل سیاسی از استـان اردبیل در خصوص حماسه نهم دی مطالبی عنوان و با اشاره به انواع دیکتاتـوری در نظام سیاسی ریشه های فتنه را در دیکتاتـوری و زیاده خواهـی دانست .
 وی بیان کرد: انقلاب اسلامی یک نعمت بزرگ است که نباید نسبت به آن کم مهری و بی مهری شود چرا که هیچ موضوعی بالاتر از انقلاب اسلامی و حفظ و حراست از آن نیست.
در پایان مردم فهیم این شهرستان با شعارهای کوبنده علیه بدخواهان نظام جمهوری اسلامی و آمریکا اقتدار خود را به جهان و جهانیان نشان دادند.
انتهای پیام./
 
کد مطلب: 231020