داخلی صفحه یزد خبر
 
مشارکت حداکثری فرزندان شاهد در برنامه‌ها مورد انتظار است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۵۹
گروه فرهنگی: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: یکی از مهمترین علل موفقیت در هر کاری وحدت و همدلی تمام اعضا است بنابراین مورد انتظار است که فرزندان شاهد استان با مشارکت حداکثری خود در برنامه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی موفقیت انجمن یادگاران شاهد را تضمین کنند.
مشارکت حداکثری فرزندان شاهد در برنامه‌ها مورد انتظار است
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، محمدعلی طالبی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد ۹ دی ماه در دیدار با اعضای هیئت مدیره انجمن یادگاران شاهد استان با اشاره به سابقه تشکیل این انجمن در استان گفت: استان یزد بحمدالله در خیلی از امور پیشگام بوده است و فرزندان شاهد از این قاعده مستثنی نیستند و در سال ۱۳۸۵ بنا به ضرورتی که احساس شد تشکلی را با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و رسیدگی به مسائل و مشکلات فرزندان شاهد را بیان گذاشتند که به تبع آن استانهای دیگر کشور نیز با الگو گرفتن از فرزندان شاهد یزد تشکلهای مشابهی را بنیانگذاری کردند.
طالبی تصریح کرد: یکی از مهم ترین علل موفقیت در هر کاری وحدت و همدلی تمام اعضا است بنابراین مورد انتظار است که فرزندان شاهد استان با مشارکت حداکثری خود در برنامه های مختلف فرهنگی و اجتماعی موفقیت انجمن یادگاران شاهد را تضمین کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با انتقاد از برخی مدیران که فعالیت های این چنینی را معارض و مخالف با مدیریت خود می دانند اظهار کرد: در گذشته برخی مدیران از جمله برخی مدیران بنیاد با مقاومت در برابر برنامه های یادگاران شاهد تلاش می کردند این تشکل نتواند شکل درستی به خود بگیرد .
یادگار شهید طالبی در پایان اظهار امیدواری کرد با همت هیئت مدیره جدید، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش فرزندان شهدای استان در ابعاد مختلف باشیم.
کد مطلب: 231072