داخلی صفحه یزد خبر
 
فرزندان شهدا باید در تمام عرصه‌ها پیشگام باشند
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۱
گروه فرهنگی: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد گفت: فرزندان شهدا باید با تاسی از پدرانشان در تمام عرصه‌ها پیشگام بوده و بتوانند در جامعه تاثیرگذار باشند.
فرزندان شهدا باید در تمام عرصه‌ها پیشگام باشند
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در نشست با جمعی از فرزندان شاهد استان، با اشاره به توانمندی های فرزندان شاهد اظهار کرد: فرزندان شهدا باید با تاسی از پدرانشان در تمام عرصه ها پیشگام بوده و بتوانند در جامعه تاثیرگذار باشند.
وی با تشریح برنامه های مختلف بنیاد در حمایت از تشکلهای ایثارگری گفت: بنیاد با تشکیل شبکه های اقشار و معنمدین معین در صدد است با بهره گیری از ایثارگران مشکلات جامعه ایثارگری را توسط خودشان حل و فصل کند.
ابراهیمی با قدردانی از حضور و مشارکت یادگاران شاهد در برنامه های مختلف اضافه کرد: بسیاری از برنامه های مرتبط با فرزندان شهدا از جمله مراسم دیدار با پدران آسمانی, همایش های مختلف علمی,فرهنگی و ورزشی, گلباران و عطرافشانی قبور مطهر شهدابا حضور و مشارکت این عزیزان اجرا می شود.
مدیرکل بنیاد یزد با اشاره به اینکه بیش از ۷۰درصد فرزندان شاهد دارای تحصیلات عالیه هستند تصریح کرد: ۲۴ درصد نخبگان شاهد و ایثارگر را فرزندان شهدا تشکیل می دهند که جای بسی افتخار است.
کد مطلب: 231073