داخلی صفحه همدان خبر
 
مراسم بزرگداشت 9 دی در شهرستان تویسرکان برگزار شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۷
مراسم بزرگداشت 9 دی ماه بطرز باشکوهی در سالن همایش فردوسی شهرستان تویسرکان برگزار گردید.
مراسم بزرگداشت 9 دی در شهرستان تویسرکان برگزار شد
 
به گزارش بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان تویسرکان ،  به مناسبت سالروز حماسه نهم دی ماه سال 88  با دعوت قبلی از ایثارگران جهت شرکت در مراسم باشکوه بزرگداشت 9 دی ماه  وهمگام با سایر اقشار تعدادی از خانواده های شهدا وجانبازان ودیگر ایثارگران  این شهرستان در این همایش عظیم شرکت نمودند .
 در این مراسم شرکت کنندگان در راهپیمایی با سردادن شعارهای ضد استکباری انزجار خود را از آمریکای جهانخوار ورژیم  غاصب اسرائیل  وسران  فتنه 88 ابراز کردند وحمایت خود را از رهبریهای داعیانه مقام معظم رهبری ومواضع  قاطعانه دولت اعلام نمودند و تاکید نمودند هیچگاه از مسیر انقلاب خارج نشده و همیشه پایبند اصول اسلامی خواهند ماند.
در این مراسم باشکوه دکتر قاسمی از اساتید دانشگاه تهران گفت :
چندین سال است که آمریکا خود را کدخدا می داند اما امام خمینی (ره) هیچگاه آمریکا را کدخدا ندانست و همواره با قدرت و در کنار ملت رودر روی این کشور استکبار ایستاد و خوشبختانه رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای مدظله عالی نیز با پشتوانه مردم ولایتمدار رودر روی استکبارو دشمن خونخوار ایستاده است و ما هم تا جان در بدن داریم مقابل این ابرقدرتها خواهیم ایستاد .
ایشان در ادامه افزود : فتنه از صدر اسلام بوده و تازگی ندارد و اکنون فتنه های زیادی در پیش خواهد بود بعضی وقتها فتنه ها از بیت خود رسول اکرم به پا می شد مانند فتنه جمل که توسط حضرت علی (ع) سرکوب گردید پس خواص از خطر فتنه در امان نیستند پس باید بسیار هوشمند عمل کنیم تا در دام فتنه گران گرفتار نشویم، فتنه ها معمولا با چند شیوه مشابه به پا می شوند مانند: فتنه را خودی ها شروع می کنند ؛ فتنه خواص را در بر می گیرد ؛ فتنه باعث تفرقه در سراسر کشور می شود؛ فتنه خطرناک تراست از لشگرکشی دشمن به مرزها  و ...
در فتنه 88 دشمنان نظام قصد داشتند با کنار گذاشتن رهبری و ادغام کردن سپاه با ارتش و بسیج با هلال احمر قدرت نظامی را کم و روحیه جهادی گری جوانان کشورکشور را از بین ببرند که با هوشیاری ملت همیشه در صحنه این توطئه نیز خنثی گردید. 
در پایان مراسم ملت با سر دادن شهار کوبنده و دشمن کوب با رهبری و آرمان های انقلاب اسلام تجدید بیعت کردند و از فتنه و فتنگر اعلام بیزاری  و انزجار کردند.
 
کد مطلب: 231074