حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران خراسان جنوبی:
هدف خانواده های شاهد و ایثارگر ادامه دادن آرمانهای شهدا و امام راحل است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی : هدف خانواده های شاهد و ایثارگر ادامه دادن آرمانهای شهدا و امام راحل است
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور حجت الاسلام عزیزی مدیرکل، معاون فرهنگی و مسئول روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی و همچنین رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان نهبندان، با تعدادی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان دیدار و تجلیل بعمل آمد.
حجت الاسلام عزیزی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان جنوبی در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و  خاطره شهدا و امام شهدا گفت: زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت از مهترین اهداف امروز جامعه اسلامی است. 
​مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی خاطرنشان ساخت: هدف همه خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان ادامه دادن آرمانهای راه شهدا و امام راحل است که از خداوند و خود شهدا میخواهیم که در این امر ما را یاری رسانند.
شایان ذکر است در پایان این دیدارها، ضمن تجلیل از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر، از دانش آموزان ایثارگری که در سال گذشته حائز رتبه های برتر گردیده بودند نیز با اهدای هدیه و لوح سپاس به رسم یادبود تجلیل بعمل آمد.
کد مطلب: 231076
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...