داخلی صفحه ایلام خبر
 
جلسه شوراي عالي ترويج و توسعه فرهنگ و ايثار و شهادت
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۱
جلسه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ و ایثار و شهادت در شهرستان ایوان برگزار شد.
جلسه شوراي عالي ترويج و توسعه فرهنگ و ايثار و شهادت
 
به گزارش ایثار "واحد ایوان": جلسه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ و ایثار و شهادت به ریاست احسان اکبری فرماندار ایوان و با حضور ستار رستمی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایوان و مسئولین محلی برگزار شد.
ستار رستمی رئیس بنیاد ایوان در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع ایثار و گذشت در جامعه، افزود: جامعه امروز ما نیازمند تقویت روحیه گذشت و ایثار است و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت موجب رشد روحی و معنوی و حل بسیاری از مشکلات در جامعه می شود.
سرپرست بنیاد ایوان گفت: حیات بشری همواره حاصل فداکاری افرادی است که از تمام هستی خود گذشتند تا حیات جامعه را تضمین کنند و اوج این ایثارگری ها و فداکاری ها را می توان در شهادت خلاصه کرد .
رستمی تصریح کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه کمتر از شهادت نیست و بهترین روش برای اشاعه این فرهنگ در جامعه، گسترش آن در میان نسل نوجوان و جوان است.
ستار رستمی در ادامه این جلسه ضمن تأکید بر تسریع در رفع مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر، گفت: رسیدگی به امورات خانواده معظم شاهد و ایثارگر یک وظیفه عمومی و همگانی است که باید مورد توجه همه دستگاههای مربوطه قرار گیرد.
وی ادامه داد: بحث اشتغال و بکارگیری فرزندان خانواده شاهد و ایثارگر در دستگاههای دولتی و خصوصی باید در اولویت جذب مسئولان قرار گیرد تا حداقل با ارائه این خدمات بتوانیم گوشه ای از خدمات ارزنده آنها را جبران نمائیم. 
انتهای پیام/
کد مطلب: 231167