داخلی صفحه اردبیل خبر
 
​همایش کارشناسان حوزه تعاون و امور اجتماعی بنیاد اردبیل برگزار شد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۴
همایش یک روزه کارشناسان حوزه تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان اردبیل با حضور مسئولین این حوزه از بنیاد مرکز برگزار شد .
 
به گزارش ایثار واحد استان  اردبیل ،همایش یک روز کارشناسان حوزه تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان اردبیل روز گذشته ( دوشنبه  11 دی 96 ) با حضور " آقایی " رئیس اداره تامین مسکن و " خرم " کارشناس تامین مسکن و مناسب سازی از بنیاد مرکز برگزار شد .
" محمد قنبری نیاری " معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد استان اردبیل تقویت نقاط قوت و بر طرف کردن نقاط ضعف ، آموزش ، اطلاع رسانی و انتقال تجربیات را از اهداف و ضرورت برگزاری این همایش عنوان کرد و گفت : یکی از راهکارهای اساسی و موفق در سازمان، تداوم آموزش و بروز رسانی اطلاعات کارکنان با قوانین مقررات و همچنین انتقال تجربیات بین شرکت کنندگان و رفع موانع و اشکالات احتمالی در پیش روری اجرای قوانین است .
وی با اشاره به قوانین حوزه ایثارگری در قانون توسعه ششم اظهار داشت : داشتن اطلاعات کافی ، ارائه خدمات بر اساس دستورالعمل  ، شفافیت و صداقت در کار کلید توسعه سازمان و رضایت مراجعین آن را بدنبال خواهد داشت .
" انزابی" معاون توسعه مدیریت بنیاد استان اردبیل نیز در ابتدای همایش با تشکر از حضور مسئولین حوزه تعاون و امور اجتماعی بنیاد مرکز و کارشناسان اداره بنیاد شهرستان های استان گفت : کارهای بنیاد نسبت به سایر دستگاه های اجرایی خاص است . بنیاد این وظیفه ویژه را به نمایندگی از نظام جمهوری اسلامی ایران تکریم خانواده های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران را عهده دار است . کارکنان این نهاد به نوعی نماینده مقام عظمای ولایت رسیدگی به امورات جامعه ایثارگری را انجام می دهند و این وظیفه ما را سنگین می کند .
وی افزود : بنیاد نیز همانند دیگر دستگاه های اجرایی دارای قوانین و ضوابط تعریف شده است . ما باید آشنایی و تسلط کافی به قوانین خود داشته باشیم و این باعث روان و آسان شدن تعامل با جامعه هدف و دستگاه های اجرایی دیگر خواهد بود .
در این همایش با بهره مندی از ارائه مطالب کاربردی و رهنمود های مسئولین بنیاد مرکز حوزه های اشتغال ، پذیرش و تسهیلات ، قوانین و دستورالعمل های را بررسی و تجربیات همدیگر را واکاوی کردند .
انتهای پیام ./
 
 
 
کد مطلب: 231179