جانشين ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان تهران:
بنیاد شهید معدن معروفات است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۸
جانشين ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان تهران با بیان اینکه بنياد شهيد معدن معروفات است گفت: شهدا بهترين الگوي جامعه هستند که باید منش، روش رفتاری و زندگی شهدا به عنوان الگوی نسل حاضر و نسل آینده ثبت و ضبط شود.
بنیاد شهید معدن معروفات است
 
به گزارش «ایثار»، سردار غلامرضا بوربورثانی در جلسه امر به معروف و نهي از منكر که با حضور نادر نصیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان‌های استان تهران، احمديان دبيرستاد اقامه نماز، امر به معروف و نهي از منكر بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان‌هاي تهران استان تهران در محل این بنیاد شهید  برگزار شد اظهار داشت: يكي از معروفات ما در جامعه شهدا هستند که ما در معرفي آنها كوتاهي كرديم.

وی با اشاره به لزوم معرفی شهدا افزود: ما نتوانستيم به خوبي معروفات را معرفي كنيم، در جامعه ما خيلي از معروفات وجود دارد كه بايد جاري و ساعي شود.

جانشين ستاد امر به معروف و نهي از منكر استان تهران با بیان اینکه بنياد شهيد معدن معروفات است تصریح کرد: شهدا بهترين الگوي جامعه هستند که باید منش، روش رفتاری و زندگی شهدا به عنوان الگوی نسل حاضر و نسل آینده ثبت و ضبط شود.

بوربورثانی با اشاره به اینکه ساماندهي و سازماندهي تشكل وظيفه ستاد امر به معروف است گفت: در بنياد شهيد هيچ‌گونه دغدغه‌اي نداريم، ولي با توجه به اينكه اين واجب یعنی شهدا در جامعه فراموش شده به اين اداره آمديم تا تلاش کنیم که در اجرای اين فريضه الهي كوشاتر باشيم.
کد مطلب: 231240