داخلی صفحه یزد خبر
 
امنیت و آسایش امروز مرهون جانفشانی‌های شهداست
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۸
گروه فرهنگی: امام جمعه بافق بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت: امنیت و آسایشی که داریم همه از برکت خون مطهر شهداست که با ایثار و جانفشانی در راه اعتلای میهن جهاد کردند.
امنیت و آسایش امروز مرهون جانفشانی‌های شهداست
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد در سفر به شهرستان بافق با امام جمعه این شهرستان دیدار و در خصوص راه کارهای حل مسائل و مشکلات خانواده های شهدا و ایثارگران به بحث و تبادل نظر پرداختند.
حجت الاسلام سلیمانی، امام جمعه بافق در این نشست با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: امنیت و آسایشی که داریم همه از برکت خون مطهر شهداست که با ایثار و جانفشانی در راه اعتلای میهن جهاد کردند.
امام جمعه بافق تصریح کرد: توصیه من به مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران این است که طبق فرمایش امام راحل(ره) اجازه ندهند ولی نعمتان اصلی انقلاب اسلامی در گیر و دار مسائل و مشکلات زندگی به فراموشی سپرده شوند.
احمد ابراهیمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد نیز با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هدف اصلی بنیاد است، تصریح کرد: بنیاد در تمام برنامه ریزی های خود سعی کرده این هدف نهائی را مدنظر قرار دهد تا گوشه ای از دین خود به شهدا و ایثارگران را ادا کند.
ابراهیمی با تأکید بر لزوم عمل به سفارش شهدا یعنی حفظ وحدت که رمز پیروزی است، اظهارکرد: ادای نماز اول وقت، امر به معروف و نهی از منکر، پیروی از ولایت فقیه و پایبندی به آرمان های والای اسلام و انقلاب اسلامی از جمله توصیه های شهداست.
کد مطلب: 231262