عظیمی رئیس اداره بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان:
جانبازان آگاهانه مسیر فداکاری در راه ایران اسلامی را انتخاب کردند
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۴۳
عظیمی رئیس اداره بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان: این عزیزان با تأسی از امام راحل(ره) در راه پاسداری از کیان ایران اسلامی و ارزش های اسلام ناب محمدی از همه هستی خود گذشتند و آگاهانه مسیر فداکاری و جانفشانی در راه ایران اسلامی را انتخاب کردند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور عظیمی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران سرایان و همچنین امام جمعه شهر سرایان، با تعدادی از جانبازان شهر سرایان دیدار بعمل آمد.
عظیمی رئیس اداره بنیادشهید وامور ایثارگران شهرستان سرایان در ابتدای این دیدار ها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا و آرزوی سلامتی برای جانبازان نظام جمهوری اسلامی ایران، با تجلیل از صبر و استقامت جانبازان معزز و خانواده صبور آنان، ایشان را الگو های بی بدیلی در جامعه اسلامی بیان نمود. 
محمد مهدی عظیمی گفت: این عزیزان با تأسی از امام راحل(ره) در راه پاسداری از کیان ایران اسلامی و ارزش های اسلام ناب محمدی از همه هستی خود گذشتند و آگاهانه مسیر فداکاری و جانفشانی در راه ایران اسلامی را انتخاب کردند.
وی افزود: جانبازان عزيز نيز از بهترين نعمت خود كه نعمت سلامتي است در راه حفظ ارزش ها و پايداري نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران گذشتند كه اوج ايثار و فداكاري است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سرایان در پایان صحبت های خویش، با بيان اينکه جانبازان و ايثارگران عزيز در راه صيانت از ايران عزيز از جان و مال خود گذشتند، گفت: سركشي از اين عزيزان از جمله وظايف همه مسئولين در همه رده ها و سطوح است كه بايد بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد.
حجت الاسلام نجمی پور امام جمعه شهرستان سرایان در ادامه، ضمن ابراز خرسندی بدلیل حضور در جمع جانبازان و خاندان معظم ایشان، گفت: جانبازان، شهدا، آزادگان و خانواده های آنان به معنی واقعی کلمه ایثارگری را به منصه ظهور رسانده و آن را محقق ساختند. 
امام جمعه شهرستان سرایان در پایان صحبت های خویش، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد جانبازان، گفت: امروزه اگر جانبازان بطور شاخص در جامعه نشان داده شوند و مورد تکریم قرار گیرند تجسم واقعی ایثار به مردم نیز نشان داده میشود، و این خود ترویج فرهنگ ناب ایثار و شهادت است. 

شایان ذکر است در پایان هریک از این دیدارها، به رسم یادبود، هدیه و لوح سپاس تقدیم خانواده معزز جانبازان معزز گردید. 
کد مطلب: 231367
 


 
 
روز پرستار و همسر جانبازان
 

نرگس جلیلی، مشاور امور بانوان شاهد و ایثارگر ...