داخلی صفحه یزد خبر
 
خون شهدا به اسلام و انقلاب حیات بخشید
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۴
گروه فرهنگی: نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: ایثار شهدا هیچ گاه از یاد نخواهد رفت زیرا خون شهدا به اسلام و انقلاب حیات بخشید.
خون شهدا به اسلام و انقلاب حیات بخشید
 
به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآنی(ایکنا) از یزد، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد سه شنبه شب ۱۲ دی به مناسبت هشتمین سالگرد سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری به استان یزد به دیدار خانواده معظم شهیدان کاظم انتظاری و احمد ابویی زاده رفت و از صبر و استقامت آنان تجلیل کرد.
وی در این دیدار با بیان گوشه هایی از حماسه های بزرگ شهدا در جریان هشت سال دفاع مقدس و پیش از آن در دوران مبارزه علیه رژیم ستمشاهی گفت: ایثار شهدا هیچ گاه از یاد نخواهد رفت زیرا خون شهدا به اسلام و انقلاب حیات بخشید.
ناصری افزود: شهدا در اوج جوانانی با شنیدن ندای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی قرار از کف دادند و با رستن از تمام تعلقات زندگی رهسپار نبردی نابرابر با دشمن تا بن دندان مسلح رفتند و هیچ ترسی به خود راه ندادند زیرا ایمان داشتند خداوند متعال یار و پشتیبان آنهاست.
امام جمعه یزد تصریح کرد: شهادت بالاترین نعمت خداوند است که روزی و قسمت بندگان خاص و مقربان درگاه الهی می شود و خوشا به سعادت کسانی که به این مقام عظیم نائل شدند.
ناصری شهدا را ستارگانی خواند که در شبی ظلمانی در آسمان ایران درخشیدند و با شجاعت و ایثار خود به مردم مسلمان میهن حیاتی دوباره بخشیدند.
در این دیدار والدین شهیدان انتظاری و ابویی زاده به تشریح خاطراتی از حضور مقام عظمای ولایت در منزلشان در دی ماه سال ۱۳۸۶ پرداختند.
کد مطلب: 231368