حجت الاسلام عزیزی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی:
هشت سال دفاع مقدس، شکوه آرمان‌های ایرانی اسلامی است
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۰
حجت الاسلام عزیزی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی: هشت سال دفاع مقدس، هشت سال شکوه آرمان‌های ایرانی اسلامی کسانی است که بی هیچ دغدغه‌ خاطر و چشمداشتی به پاسداری از ذره ذره خاک سرزمین مادری نمودند
 
به گزارش ایثار واحد خراسان جنوبی، با حضور مدیرکل، معاون فرهنگی و  مسئول روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی و همچنین سالاری رئیس و کدخدا معاون توسعه بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بیرجند، و در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و همچنین اجرایی نمودن طرح سپاس، با تعدادی از خانواده های شهدا و چند تن از جانبازان شهرستان بیرجند دیدار و تفقد بعمل آمد.
حجت الاسلام عزیزی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، در ابتدای این دیدارها، هدف از این دیدارها را تجلیل از مقام شامخ شهدا و ادامه راه ایشان برشمرد و افزود: شهدا متعلق به خطه و منطقه خاصی نبوده و تمام مردم ایران از برکات وجودی آنان بهره‌مند و از فقدان این عزیزان متأثر هستند.
حجت الاسلام عزیزی با اشاره به نقش مهم شهدا در جامعه گفت: شهدا به جامعه حیات دادند، حیاتی که باید ارتقا پیدا کند و این ممکن نخواهد بود مگر به اطاعت از اوامر خدا و اولیا خدا و این اطاعت باید در زندگی ما پررنگ‌تر شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی، گفت: هشت سال دفاع مقدس، هشت سال شکوه آرمان‌های ایرانی اسلامی کسانی است که بی هیچ دغدغه‌ خاطر و چشمداشتی به پاسداری از ذره ذره خاک سرزمین مادری نمودند.
وی با اشاره به نقش بی بدیل ایثارگران و جانبازان در دوران دفاع مقدس و انقلاب اسلامی افزود: خاندان معزز ایثارگری در جامعه امروز، شهیدان زنده ای هستند که خداوند این فرصت را به آن ها داده است که سال هایی از عمر خودشان را همراه با مجاهدت و آزمایش دشوار بگذرانند.
شایان ذکر است که در پایان هریک از این دیدارها، هدیه ای به رسم یادبود تقدیم هریک از خانواده های محترم شاهدو ایثارگر شد. 

 

 
کد مطلب: 231370
 


 
 
پژوهش زیربنای توسعه کشور
 

دکتر عبداله ارژندی؛ اداره کل روابط عمومی و اطلاع ...