داخلی صفحه یزد خبر
 
اطاعت محض از ولی فقیه سفارش همه شهدا بود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۹
حجت الاسلام پناهیان در یادواره شهیدان "فتوحی" و " علی محمدی" گفت: اطاعت محض از ولی فقیه سفارش همه شهدا بود که نشان از جایگاه و اهمیت بالای موضوع ولایت و ولایت پذیری است.
اطاعت محض از ولی فقیه سفارش همه شهدا بود
 
به گزارش "ایثار یزد" سالگرد شهيدان "مهدي فتوحي" و "مهدي عليمحمدي" چهارشنبه شب 13 دي ماه بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور مسئولان و قشرهای مختلف مردم ولایتمدار و شهید پرور شهرستان اردکان در مسجد امام سجاد(ع) برگزار شد.
حجت الاسلام احمد پناهیان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: شهدا در وصیت نامه های خود بارها مردم را به اطاعت از ولی فقیه سفارش کرده اند, این سفارشات خود نشان دهنده اهمیت و ارزش موضوع ولایت و ولایت پذیری می باشد و اگر در شرایط فعلی کشور همه مردم و مسئولین گوش به فرمان ولی امر خود باشند، دشمن هرگز جرأت نفوذ و دخالت در امور داخلی ایران اسلامی را نخواهد داشت.
وی تصریح کرد: اگر تلاش و مجاهدت رزمندگان و شهدا نبود امروز میهن اسلامی‌مان این پیشرفت روزافزون را نداشت که در زمینه های مختلف سرآمد و پیشگام باشیم.
این استاد حوزه و دانشگاه با بیان نقش و جایگاه تربیت اسلامی اضافه کرد: این تربیت مادران است که می توانند فرزندانی فداکار و جان بر کف را پرورش داده و به جامعه اسلامی تقدیم کنند.
پناهیان تاکید کرد: خانواده شهدا افتخار اسلام و انقلاب بوده و بدون شک مورد لطف و عنایت ویژه پروردگار نیز هستند و باید خانواده معظم شهید در حق همه دعا کنند و راضی باشند.
کد مطلب: 231375